Пошук по сайту  

   

Пошук роботи!  

Вакансії C# developer

Работа в Украине

   

Реклама  

Скачуйте відеуроки для створення сайту за допомогою SMS Joomla 

реклама

 

 

   

Ми в Facebook  

   

Статистика  

Користувачі
3
Статті
204
Перегляди статей
1931245
   

Реклама в мережі  

   

Ми знаходимось тут  

   

Посібник Delphi  

ДОСТУПНИЙ ВИКЛАД,

ЦІКАВІ ПРИКЛАДИ, ВИХІДНІ КОДИ.

ЦІНА ДИСКА З МАТЕРІАЛАМИ - 500 грн. 

Якщо ваша карта обслуговується ПриватБанком тоді переведіть потрібну суму через Приват24 на карту    5168 7573 0556 9925 або натисніть на посилання "Перейти до оплати", щоб здійснити миттєвий платіж без комісії. Перейти до оплати!

 Звертайтесь за адресою еmail:kuzbyt@ukr.net

 
   

Посібник по C#  

 Вивчаємо сучасну мову  програмування C# 7.0

ПРОГРАМУЄМО в VISUAL STUDIO 2017

ЦІНА ДИСКА З МАТЕРІАЛАМИ - 1000 грн. 

Якщо ваша карта обслуговується ПриватБанком тоді переведіть потрібну суму через Приват24 на карту    5168 7573 0556 9925 або натисніть на посилання "Перейти до оплати", щоб здійснити миттєвий платіж без комісії. Перейти до оплати!

 Звертайтесь за адресою еmail:kuzbyt@ukr.net

Тут Подяка на підтримку сайту
 
   

Випадкове фото  

   

Наш відеоканал  

   

Відвідування сайту  

Яндекс.Метрика

 

   

Відеокурс по С++  

   

Рекомендуємо:  

   

Які мови програмування існують

Насправді існує багато сотень різноманітних мов програмування: від популярних та широкорозповсюджених Java, Python, C#, JavaScript до низькорівневих мов сімейства Assembler та екзотичних як-от BrainFuck, INTERCAL тощо.

Розробники найчастіше використовують такі мови:

  1. JavaScript — одна з найлегших мов програмування сучасності. Незамінна у веброзробці клієнтської сторони (FrontEnd), але також успішно використовується і на серверній стороні (BackEnd) та в інших задачах. Web — це та ІТ-ланка, що дуже динамічно розвивається, тому така популярність JavaScript цілком виправдана.

  2. C# — потужна мова програмування від Microsoft, яка особливо популярна при створенні корпоративних додатків, бекенду, ігор на Unity, настільних додатків.

  3. Java — класична мова, яка вирізняється кросплатформеністю, широким спектром застосування та особливою затребуваністю у розробленні ентерпрайз-рішень та мобільних додатків під Android.

  4. Python — одна з найлегших мов програмування разом із JavaScript. Вирізняється своєю лаконічністю та багатьма сферами застосування. Найбільша затребуваність — у веброзробці, а також у Data Science та Big Data (робота з великими обсягами даних).  

  5. PHP — популярна мова для створення бекенду вебдодатків. 

  6. TypeScript — «синтаксичний цукор» для JavaScript. Фактично це та сама JavaScript, але з певними нововведеннями, які зменшують кількість потенційних помилок і роблять код більш зручним для читання.

  7. Kotlin — молода МП, яка багато чого запозичила у Java, і наразі широко використовується для створення софту під ОС Android. 

  8. Swift — основна мова для створення мобільних додатків під iOS.

  9. C++ — важкоатлет серед інших МП. Вирізняється особливою складністю, але при цьому незамінна у розробленні такого ПЗ, яке потребує обережного використання оперативної пам’яті. Саме тому С++ особливо затребувана у створенні комп’ютерних ігор та програмуванні всіляких мікропроцесорів та мікроконтролерів. 

  10. Go — досить нова МП, яка набирає популярність та використовується насамперед у вебсервісах та клієнт-серверних додатках, але ними не обмежується.

Якщо ти програміст - життя вдалося. У наступні сім років ця сфера зайнятості зросте ще на 8%. Круті програмісти вже зараз заробляють 300 доларів на годину. А якщо ти гуманітарій, то збережи це собі на стіну і постарайся долучитися до еліти ринку праці.

 

Додаток Staremap сотрує фотознімки за регіонами

Українські розробники випустили додаток Staremap, який в режимі реального часу показує фотографії, які публікують користувачі «ВКонтакте» та Instagram. Сервіс являє собою карту світу, де можна обрати будь-яку точку і подивитися, якими фотознімками поділилися люди з обраного регіону. Наприклад, можна подивитися, що зараз публікують жителі Донецька, Луганська, ваші сусіди або навіть депутати Верховної Ради. Можна також налаштовувати фільтри - вказати за який період показувати знімки і в якому радіусі від центральної точки. 

1.           Основні поняття програмування
2.           Парадигми та мови програмування.
3.           Еволюція мови програмування C#.
4.           .NET Framework у основних поняттях.

Програмування – дуже цікава область із високими перспективами кар’єрного росту та високою заробітною платою . Освоїти програмування доступно кожному навіть не залежно від його віку,але як і в інших серйозних справах не обійтися без наполегливості. У кожного початківця виникає питання з чого почати?

На початку потрібно вирішити у який бік програмування рухатися : веб-дизайн (веб-програмування) чи прикладне програмування.

Поняття про мови програмування 

Мова — це система знаків (символів, жестів, міміки, положень перемикача і т. д.) для представлення, обміну інформацією. Це загальне визначення включає в себе і природні, і штучні (формальні) мови. До штучних мов належать мови, створені людьми для розв’язання специфічних задач. Це мова математичних формул, нотна грамота, мови програмування тощо.

   

Поділіться з друзями!

Соціальні мережі

   

Сайт для перевірки своїх знань з програмування на сайті:http://www.quizful.net/test

Онлайн тести  для програмістів: https://proghub.ru/


 Розробка сайтів, інтернет-магазинів під ключ. Створення програмного забезпечення для обліку в магазинах,

гуртовнях, ведення власного бізнесу та інших. Написання дипломних та курсових робіт з програмування, баз даних.

 

Звертайтесь за адресою email:kuzbyt@ukr.net

 

 

© (C) Sambir, I.Kuzbyt