Пошук по сайту  

   

Пошук роботи!  

Вакансії C# developer

Работа в Украине

   

Реклама  

Скачуйте відеуроки для створення сайту за допомогою SMS Joomla 

реклама

 

 

   

Ми в Facebook  

   

Статистика  

Користувачі
3
Статті
203
Перегляди статей
1975874
   

Реклама в мережі  

   

Ми знаходимось тут  

   

Посібник Delphi  

ДОСТУПНИЙ ВИКЛАД,

ЦІКАВІ ПРИКЛАДИ, ВИХІДНІ КОДИ.

ЦІНА ДИСКА З МАТЕРІАЛАМИ - 500 грн. 

Якщо ваша карта обслуговується ПриватБанком тоді переведіть потрібну суму через Приват24 на карту    5168 7573 0556 9925 або натисніть на посилання "Перейти до оплати", щоб здійснити миттєвий платіж без комісії. Перейти до оплати!

 Звертайтесь за адресою еmail:kuzbyt@ukr.net

 
   

Посібник по C#  

 Вивчаємо сучасну мову  програмування C# 7.0

ПРОГРАМУЄМО в VISUAL STUDIO 2017

ЦІНА ДИСКА З МАТЕРІАЛАМИ - 1000 грн. 

Якщо ваша карта обслуговується ПриватБанком тоді переведіть потрібну суму через Приват24 на карту    5168 7573 0556 9925 або натисніть на посилання "Перейти до оплати", щоб здійснити миттєвий платіж без комісії. Перейти до оплати!

 Звертайтесь за адресою еmail:kuzbyt@ukr.net

Тут Подяка на підтримку сайту
 
   

Випадкове фото  

   

Наш відеоканал  

   

Відвідування сайту  

Яндекс.Метрика

 

   

Відеокурс по С++  

   

Рекомендуємо:  

   

В даний час програмування стає невід'ємною інструментом діяльності широкого кола осіб: від фахівців в сфері послуг до ІТ-фахівців. Найпопулярнішими мовами програмування є Java, С, C ++, Python, C # [1]. Їх вивчення починається, як правило, зі школи: учні освоюють мінімальний рівень володіння будь-якою мовою і можуть застосовувати наявні знання при вирішенні завдань.

В силу того, що актуальними є професії, пов'язані з інформатикою, робототехнікою і програмуванням, то важливим аспектом навчання в школі є актуальність отриманих знань, їх відповідність вимогам роботодавців, і запитам суспільства, тому одним з ключових питань стає вибір будь-якого інструменту навчання. Тому, таким інструментом може стати мова Python.

 

Він простий у вивченні і багатогранний у використанні.

На відміну від мов програмування сімейства С, Python більш зрозумілий школярам в синтаксисі. Basic і Pascal, хоч і добре підходять для знайомства і відточування навичок, але не дивлячись на свою популярність, їх складно назвати сучасними. Ці мови витісняються продуктами більш високої цінності. Мови Java і Ruby орієнтовані на досвідчених користувачів, які можуть прогнозувати і знаходити помилки при написанні програмного коду, створювати програми, не аналізовані в шкільному курсі. Таким чином, проміжне місце займає Python який доцільно вивчати в шкільному курсі інформатики. Також, додаткове і більш глибоке вивчення мови Python, допоможе підготувати учнів до вивчення мов більш високого рівня, якщо дитина буде проявляти інтерес при його вивченні.

Звичайно, ставлення до Python різному. Існує думка, що ті люди, які почали вивчати мови програмування з Python, не хочуть переходити на низькорівневі мови або не розуміють їх. Якщо дитина зацікавлений в програмуванні, то такої проблеми може не виникнути в силу того, що можливість вивчення нових мов сприяє розширенню рівня знань і дає можливість подивитися на програмний код з різних сторін, оцінити всі плюси і мінуси синтаксису мов і їх можливостей, встановити загальне і різне.

Python досить простий у вивченні, багатогранний і різнобічний у використанні [3]. На Python активно пишуть різні програми, ігри, веб-сайти, а в школах реалізуються індивідуальні проекти. Так, наприклад, знаходження мінімального елемента в рядку в Python можна знайти за допомогою написання одного слова min, в той час як в Pascal, наприклад, потрібно порівнювати елементи один з одним, вводячи додаткову змінну.

Важливо під час вивчення мови програмування школярам говорити про те, що в різних мовах при написанні програм використовуються різні конструкції, як у випадку з прикладом вище, але реалізуються одні і ті ж алгоритми. Використання таких «скорочених» конструкцій в мові Python економить час роботи учнів із завданням, і дає можливість вирішення і написання більшої кількості програм. Взагалі, за весь час навчання доцільно промовляти, звідки що береться, і чому використовується такий запис. Це один з основних питань методики викладання мови Python.

Завдання вчителя і полягає в тому, що, перш ніж давати який-небудь метод, необхідно розповісти про нього, і переконатися, що школярі розуміють, як він працює. Ось саме тоді і не виникне проблема переходу до мов нижчого рівня! Використання деяких конструкцій типу max, min, sort, навпаки, полегшує роботу школяра, позбавляючи його від написання можливих помилок.

І як вже було згадано вище, писати на Python виходить швидше, ніж на багатьох інших мовах [2]. Учнів необхідно з перших занять привчати до грамотного написання програмного коду, так як у великій і об'ємної задачі при виявленні помилки може знадобитися багато часу для її виправлення. До недоліків також можна віднести той факт, що наявність різних версій мови тягне за собою несумісність деяких програм.

В даний час програмування стає широко поширеним, а мови програмування - простими та зручними у використанні. Потреба в людях, які добре знають Python буде тільки рости ,тому Python може стати першою мовою в області вивчення програмування в школі.

Література:

1.Популярні мови програмування // Загальні питання. Програмування. Мови програмування. - URL: https: // noblefox. ru / samye-populyarnye-yazyki-programmirovaniya /? attempt = 1

 

2.Python чи ні? // Кворкінг, заходи і співтовариство. - URL: https: // tceh. com / post / pochemu-vybirayut- python /

 

3.Python: переваги та недоліки // поради експертів. - URL: https: // www. goldenpages. ua / expert /? p = 10627

   

Поділіться з друзями!

Соціальні мережі

   

Сайт для перевірки своїх знань з програмування на сайті:http://www.quizful.net/test

Онлайн тести  для програмістів: https://proghub.ru/


 Розробка сайтів, інтернет-магазинів під ключ. Створення програмного забезпечення для обліку в магазинах,

гуртовнях, ведення власного бізнесу та інших. Написання дипломних та курсових робіт з програмування, баз даних.

 

Звертайтесь за адресою email:kuzbyt@ukr.net

 

 

© (C) Sambir, I.Kuzbyt