Пошук по сайту  

   

Пошук роботи!  

Вакансії C# developer

Работа в Украине

   

Реклама  

Скачуйте відеуроки для створення сайту за допомогою SMS Joomla 

реклама

 

 

   

Ми в Facebook  

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж
   

Статистика  

Користувачі
3
Статті
197
Перегляди статей
1621080
   

Реклама в мережі  

   

Ми знаходимось тут  

   

Посібник Delphi  

ДОСТУПНИЙ ВИКЛАД,

ЦІКАВІ ПРИКЛАДИ, ВИХІДНІ КОДИ.

ЦІНА ДИСКА З МАТЕРІАЛАМИ - 500 грн. 

Якщо ваша карта обслуговується ПриватБанком тоді переведіть потрібну суму через Приват24 на карту    5168 7573 0556 9925 або натисніть на посилання "Перейти до оплати", щоб здійснити миттєвий платіж без комісії. Перейти до оплати!

 Звертайтесь за адресою еmail:kuzbyt@ukr.net

 
   

Посібник по C#  

 Вивчаємо сучасну мову  програмування C# 7.0

ПРОГРАМУЄМО в VISUAL STUDIO 2017

ЦІНА ДИСКА З МАТЕРІАЛАМИ - 1000 грн. 

Якщо ваша карта обслуговується ПриватБанком тоді переведіть потрібну суму через Приват24 на карту    5168 7573 0556 9925 або натисніть на посилання "Перейти до оплати", щоб здійснити миттєвий платіж без комісії. Перейти до оплати!

 Звертайтесь за адресою еmail:kuzbyt@ukr.net

Тут Подяка на підтримку сайту
 
   

Випадкове фото  

   

Наш відеоканал  

   

Відвідування сайту  

Яндекс.Метрика

 

   

Відеокурс по С++  

   

Рекомендуємо:  

   

Дуже мало людей стає професійними письменниками, але писати й читати повинен вміти кожен. Те ж саме можна сказати і про програмування.

Вже зараз з'являється все більше професій на стику програмування, математики, фізики, біоінженерії, економіки. Ми маємо підготувати наших дітей до майбутнього, в якому вони будуть жити.

Дітям подобається проводити багато часу з новими технологіями, але частіше за все ви можете застати їх за такими заняттями, як ігри, спілкування в чатах з друзями, пошук в інтернеті та іншим активним користуванням. При цьому вони зовсім не орієнтовані на свідоме використання цих технологій та самореалізацію з їх допомогою. Це схоже на те, якби вони вміли читати, але не вміли писати.

В українських школах програмування було обов'язковим в 90-х (воно, правда, мало нагадує сучасне програмування), але останнім часом його замінили на вивчення "як зареєструвати електонну пошту та відправити email". По суті, набір молодого клерка. До недавнього часу дітей в британських школах, як і українських дітей, вчили просто користуватися комп'ютером: заходити в інтернет, копіювати файли в DOS, редагувати документи в Word, Excel і таке інше. Під час реформи початкової освіти в Британії інформатику замінили програмуванням, яке є обов'язковим до вивчення. Уряд сподівається таким чином підготувати ґрунт для розвитку IT-бізнесу в країні, створення стартапів та інших високотехнологічних компаній.

 Однією з перешкод в розвитку комп'ютерних наук та програмування є той факт, що суспільство та батьки сприймають програмування як суто чоловічу справу, нудне та позбавлене творчого елементу. Але це лише стереотип: програмування є дуже творчим ремеслом, що вимагає  життєвого досвіду і розвиненої інтуїції. Цей усталений стереотип потрібно зламати, адже через нього потенційно хороші фахівці обирають інші галузі діяльності. Втім, останнім часом ситуація має тенденцію до змін на краще. Все більше жінок, а також колишніх офісних та банківських працівників примикають до рядів програмістів, в корені ламаючи усталений стереотип образу "програміста-ботаніка".

Дуже часто батьки задають питання: "Навіщо вчити мою дитину програмуванню?" Тим більше, якщо у них росте майбутній лікар або футболіст. Вміння програмувати розширює кругозір, розвиває логічне мислення та допомагає краще розуміти динамічний світ. Зрештою, починаючи писати або читати, ви не прагнете заробляти цим на життя. Дуже мало людей стає професійними письменниками, але писати й читати повинен вміти кожен. Те саме можна сказати і про програмування в XXI столітті.

Від технологій до творчості

Професор MIT Miтч Резнік пояснює, що вміння програмувати - це набагато більше, ніж просто технічні навички. Написання програмних кодів розвиває аналітичне мислення, вчить мислити логічно, розвиває уяву, креативність. У початковій школі програмування вчить дітей мислити швидко і чітко: вони розуміють, як влаштований світ, встановлюють логічний ланцюжок подій і можуть передбачити, що буде далі. Чим раніше починається навчання, тим винахідливішою і креативнішою стає людина. Декому це дивно чути, але в майбутньому всі будуть навчатись програмуванню.

Інструменти для навчання

Одне з найкращих та найпопулярніших інструментів для навчання дітей програмуванню є програма Scratch - візуальна мова програмування для дітей, яку винайшли в MIT. Це абсолютно унікальне та безкоштовне середовище для навчання програмуванню. Відмінність її від інших систем програмування полягає в тому, що вона повністю візуальна. Вивчення програмування з нею перетвориться на захоплююче заняття.

Як у світі?

У 2012 в Естонії стартувала пілотна програма вивчення основ програмування з 1 по 12 клас школи. Першими учасниками програми стали 20 шкіл. У початковій школі діти вивчають основні логічні концепції та програмування в середовищі Scratch.

У Фінляндії, чия освітня система визнана однією з найкращих у світі, програмування увійде в навчальний план шкіл з 2016 року. Зокрема, у декількох навчальних закладах Фінляндії програмування вже викладають. Цікавим фактом є те, що програмування є улюбленим предметом для шестикласників.

У Британії відбулась реформа шкільної освіти. Всіх дітей, починаючи з п'ятирічного віку, будуть посилено навчати комп'ютерним наукам. Уряд вирішив прийняти нову освітню програму після гострої критики з боку технологічних компаній. Британські розробники та інтернет-корпорації відчувають гострий дефіцит кадрів, викликаний застарілою освітньою системою. Новий план передбачає поступове навчання дітей програмуванню. Автори програми стверджують, що програмування буде корисне всім дітям, незалежно від їх подальшої кар'єри, так само, як вміння грати на музичних інструментах або знання іноземної мови.

З вересня 2013 року в Польщі діє програма “Майстри кодування”, яка спрямована на навчання учнів початкової школи основам програмування. За планами польського міністерства освіти до кінця 2015 року цією програмою буде охоплено більше 50 000 школярів. Для школярів 4-6 класу основою для вивчення програмування також стало середовище Scratch.

Також існує міжнародна волонтерська некомерційна ініціатива Code Club, мета якої безкоштовно навчати програмуванню дітей від 9 до 11 років. Вона працює вже у 25 країнах світу, від США і Бразилії до Австралії, а також в Україні.

Як сказав Джон Дьюї, американський філософ, психолог та реформатор освіти, “Якщо ми будемо вчити сьогодні так, як вчили вчора, ми вкрадемо в наших дітей завтра”. Ми маємо допомогти нашим дітям стати активними, а не пасивними користувачами технологій, а також розвинути знання, які потрібні в XXI столітті. Давайте ламати застарілі стереотипи та змінювати країну разом.

Антон Мельник

IT-підприємець

 

 

   

Поділіться з друзями!

Соціальні мережі

   

Сайт для перевірки своїх знань з програмування на сайті:http://www.quizful.net/test

Онлайн тести  для програмістів: https://proghub.ru/


 Розробка сайтів, інтернет-магазинів під ключ. Створення програмного забезпечення для обліку в магазинах,

гуртовнях, ведення власного бізнесу та інших. Написання дипломних та курсових робіт з програмування, баз даних.

 

Звертайтесь за адресою email:kuzbyt@ukr.net

 

 

© (C) Sambir, I.Kuzbyt