Пошук по сайту  

   

Пошук роботи!  

Вакансії C# developer

Работа в Украине

   

Реклама  

Скачуйте відеуроки для створення сайту за допомогою SMS Joomla 

реклама

 

 

   

Ми в Facebook  

   

Статистика  

Користувачі
3
Статті
204
Перегляди статей
1955445
   

Реклама в мережі  

   

Ми знаходимось тут  

   

Посібник Delphi  

ДОСТУПНИЙ ВИКЛАД,

ЦІКАВІ ПРИКЛАДИ, ВИХІДНІ КОДИ.

ЦІНА ДИСКА З МАТЕРІАЛАМИ - 500 грн. 

Якщо ваша карта обслуговується ПриватБанком тоді переведіть потрібну суму через Приват24 на карту    5168 7573 0556 9925 або натисніть на посилання "Перейти до оплати", щоб здійснити миттєвий платіж без комісії. Перейти до оплати!

 Звертайтесь за адресою еmail:kuzbyt@ukr.net

 
   

Посібник по C#  

 Вивчаємо сучасну мову  програмування C# 7.0

ПРОГРАМУЄМО в VISUAL STUDIO 2017

ЦІНА ДИСКА З МАТЕРІАЛАМИ - 1000 грн. 

Якщо ваша карта обслуговується ПриватБанком тоді переведіть потрібну суму через Приват24 на карту    5168 7573 0556 9925 або натисніть на посилання "Перейти до оплати", щоб здійснити миттєвий платіж без комісії. Перейти до оплати!

 Звертайтесь за адресою еmail:kuzbyt@ukr.net

Тут Подяка на підтримку сайту
 
   

Випадкове фото  

   

Наш відеоканал  

   

Відвідування сайту  

Яндекс.Метрика

 

   

Відеокурс по С++  

   

Рекомендуємо:  

   

ПЕРЕЙТИ ДО: ВІРТУАЛЬНА ДОШКА

 

Нещодавно глава IBM Джинні Рометті(Ginni Rometty) написала лист обраному президенту США Дональду Трампу https://www.ibm.com/blogs/policy/ibm-ceo-ginni-romettys-letter-u-s-president-elect/ , в якому заявила, що співробітникам IT не обов'язково здобувати вищу освіту, щоб займати високооплачувані посади, працюючи в сфері кібербезпеки, big data, когнітивістики, штучного інтелекту. Вона попрохала новообраного президента підтримати спеціальні шестирічні програми навчання інформаційних технологій в старшій школі.

«Для України це питання також цілком актуальне», - вважає кандидат технічних наук, директор Центру підготовки сертифікованих програмістів Сергій Іщеряков, який є автором навчальної програми підготовки Java- і Android-програмістів в 10-11 класах середніх шкіл інформаційно-технологічного профілю.

Сергій Іщеряков пропонує використовувати JAVAдля  навчання програмуванню вже з п’ятого класу. В якості JAVA-тренера він підготував понад 40 сертифікованих фахівців(школярів в тому числі) рівня Oracle Certified Professional, Java SE6 Programmer і Oracle Certified Professional, Java EE5 Web Component Developer. Веде навчальні курси з Java-програмування  на онлайн-платформі SmartMe University. 

Інформатика стала однією з лідерів серед навчальних дисциплін в школі. За обсягом годин вона поступається лише математиці та українській мові. І це нагальною вимогою часу. Також є правильним, що всередині інформатики збільшено кількість годин на змістову лінію алгоритмізації та програмування. Тепер перед школою постає питання: як максимально ефективно використати ці години, що призначено для навчання школярів програмуванню.

За підтримки компанії SoftServe один з найкращих курсів з основ програмування було перекладено українською.http://courses.prometheus.org.ua/…/Prome…/CS50/2016_T1/about

Про його легендарний статус свідчить те, що в 2015 році Єльський університет відмовився від власного вступного курсу програмування для першокурсників на користь використання CS50.До речі, на нього уже встигло зареєструватися 55 000 слухачів. Хто ще не встиг, поспішіть.

Ви ще можете скористатися можливістю безкоштовного навчання на найкращому в світі курсі з основ програмування від Гарвардського університету.

 http://courses.prometheus.org.ua/courses/Prometheus/CS50/2016_T1/about

 

Посібник з мови програмування C#.  Посібник рекомендовано учням 10-11 класів загальноосвітніх шкіл, гімназій та ліцеїв.

У посібнику, написаному для підтримки навчання основам алгоритмізації та програмування у класах інформаційно-технологічного профілю, розглядається популярна серед програмістів сучасна мова програмування C#.

 

Шановні друзі! Щиро вітаємо вас з Днем незалежності України! 

Наша країна, наш народ святкує вже в котре річницю, відколи здійснилася споконвічна мрія українців - бути господарями на своїй прекрасній і чарівній землі. Майже тисячу років, з часів Київської Русі, українці прагнули вільно жити, сповідувати свої традиції та звичаї не зазнаючи при цьому поневірянь та утисків. Та історичні умови складалися так, що на українській землі панували більш згуртовані центральною владою народи-сусіди. Та попри все українці боролися за свою свободу. 

У школах Києва, Львова, Одеси та Івано-Франківська стартує експериментальний проект "Школяр-програміст". Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки.

Проект розрахований на учнів 10 і 11 класів та передбачає створення на базі низки шкіл спеціалізованих класів із поглибленим вивченням програмування.

За словами засновника проекту Сергія Іщерякова, щотижня упродовж чотирьох годин школярі вивчатимуть базове програмування та основи розробок програмних додатків на базі Google Android. Відбір до таких класів здійснюватиметься на конкурсних засадах після 9-го класу.

Метою проекту є надання можливості учням зі шкільних лав спробувати себе у професії програміста.

Зацікавилися блогами і блогуванням. Тоді ця стаття для Вас. Як показує власний досвід переважно більшість блогерів проходять наступну еволюцію:

  • виникає бажання щось написати і розмістити де небуть
  • виникає бажання створити повноцінний блог з власним інтерфейсом та інтернет адресою
  • виникає бажання заробити на блозі

Якщо ви просто хочете писати статті не переживати про оформлення вашого блогу, то тут вибір доволі обширний, багато сайтів запрошують авторів до співпраці заради наповнення власного вмісту і навіть блогери практикують таке, оскільки самому писати статті і розкручувати блог доволі трудомістка задачі. Можна завести блог наприклад на Живому журналі (http://www.livejournal.com). Якщо ви цікавитися політикою можна писати на (http://politiko.ua).   Але рано чи пізно, ви скоріше за все задумаєтеся створити повноцінний блог із своїм оформлення, або ж навіть з метою заробітку. Тут уже потрібно більш серйозніше підійти до справи. І тут у вас два шляхи:

1) безкоштовний блог
2) платний блог 

 

ПРО ЦЕЙ КУРС (сайт: http://prometheus.org.ua/zno)

Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) – без сумніву є найважливішим іспитом, який складають випускники шкіл України, адже саме за результатами ЗНО відбувається зарахування до ВНЗ.

Prometheus спільно із партнерами з проекту «Освіта – онлайн» розробили перший в Україні масовий відкритий онлайн-курс по підготовці до успішного складання ЗНО з математики.

Види і різновиди комп'ютерних ігор

За масштабом поширення захоплення комп'ютерними іграми можна порівняти з епідемією, яка охопила практично всіх, хто має доступ до електронних ресурсів. З усього різноманіття людина зазвичай вибирає ті ігри, які так чи інакше відображають його психологічні особливості.

Щоб зіграти в ту або іншу комп'ютерну гру, тобі доведеться спочатку з'ясувати, наскільки збігаються її системні вимоги з конфігурацією твого комп'ютера.

Системні вимоги - це ті умови, при яких гра запуститься на твоєму комп'ютері. У них входять вигляд процесора, обсяг вільного місця на вінчестері, мінімальний обсяг оперативної пам'яті, швидкість дисководу. Часто вимоги пишуть на коробках з дисками. Якщо твій комп'ютер недостатньо потужний, то подібні ігри купувати не варто, так як ти все одно не зможеш в них пограти.

На українському ринку найбільше потрібні спеціалісти, що володіють мовами програмування Java, C#/.NET, Mobile (iOS, Android). Про це свідчать результати експертного опитування від Дослідницького центру компаніїhh.uaспеціально для DOU.

   

Поділіться з друзями!

Соціальні мережі

   

Сайт для перевірки своїх знань з програмування на сайті:http://www.quizful.net/test

Онлайн тести  для програмістів: https://proghub.ru/


 Розробка сайтів, інтернет-магазинів під ключ. Створення програмного забезпечення для обліку в магазинах,

гуртовнях, ведення власного бізнесу та інших. Написання дипломних та курсових робіт з програмування, баз даних.

 

Звертайтесь за адресою email:kuzbyt@ukr.net

 

 

© (C) Sambir, I.Kuzbyt