- Деталі
- Автор: Teacher
- Категорія: Різне
- Перегляди: 2435
Нещодавно глава IBM Джинні Рометті(Ginni Rometty) написала лист обраному президенту США Дональду Трампу https://www.ibm.com/blogs/policy/ibm-ceo-ginni-romettys-letter-u-s-president-elect/ , в якому заявила, що співробітникам IT не обов'язково здобувати вищу освіту, щоб займати високооплачувані посади, працюючи в сфері кібербезпеки, big data, когнітивістики, штучного інтелекту. Вона попрохала новообраного президента підтримати спеціальні шестирічні програми навчання інформаційних технологій в старшій школі.
«Для України це питання також цілком актуальне», - вважає кандидат технічних наук, директор Центру підготовки сертифікованих програмістів Сергій Іщеряков, який є автором навчальної програми підготовки Java- і Android-програмістів в 10-11 класах середніх шкіл інформаційно-технологічного профілю.
Сергій Іщеряков пропонує використовувати JAVAдля навчання програмуванню вже з п’ятого класу. В якості JAVA-тренера він підготував понад 40 сертифікованих фахівців(школярів в тому числі) рівня Oracle Certified Professional, Java SE6 Programmer і Oracle Certified Professional, Java EE5 Web Component Developer. Веде навчальні курси з Java-програмування на онлайн-платформі SmartMe University.
Інформатика стала однією з лідерів серед навчальних дисциплін в школі. За обсягом годин вона поступається лише математиці та українській мові. І це нагальною вимогою часу. Також є правильним, що всередині інформатики збільшено кількість годин на змістову лінію алгоритмізації та програмування. Тепер перед школою постає питання: як максимально ефективно використати ці години, що призначено для навчання школярів програмуванню.
- Деталі
- Автор: Teacher
- Категорія: Різне
- Перегляди: 3259
За підтримки компанії SoftServe один з найкращих курсів з основ програмування було перекладено українською.http://courses.prometheus.org.ua/…/Prome…/CS50/2016_T1/about
Про його легендарний статус свідчить те, що в 2015 році Єльський університет відмовився від власного вступного курсу програмування для першокурсників на користь використання CS50.До речі, на нього уже встигло зареєструватися 55 000 слухачів. Хто ще не встиг, поспішіть.
Ви ще можете скористатися можливістю безкоштовного навчання на найкращому в світі курсі з основ програмування від Гарвардського університету.
http://courses.prometheus.org.ua/courses/Prometheus/CS50/2016_T1/about
- Деталі
- Автор: Teacher
- Категорія: Книги
- Перегляди: 3779
Посібник з мови програмування C#. Посібник рекомендовано учням 10-11 класів загальноосвітніх шкіл, гімназій та ліцеїв.
У посібнику, написаному для підтримки навчання основам алгоритмізації та програмування у класах інформаційно-технологічного профілю, розглядається популярна серед програмістів сучасна мова програмування C#.
- Деталі
- Автор: Teacher
- Категорія: Різне
- Перегляди: 2538
Шановні друзі! Щиро вітаємо вас з Днем незалежності України!
Наша країна, наш народ святкує вже в котре річницю, відколи здійснилася споконвічна мрія українців - бути господарями на своїй прекрасній і чарівній землі. Майже тисячу років, з часів Київської Русі, українці прагнули вільно жити, сповідувати свої традиції та звичаї не зазнаючи при цьому поневірянь та утисків. Та історичні умови складалися так, що на українській землі панували більш згуртовані центральною владою народи-сусіди. Та попри все українці боролися за свою свободу.
- Деталі
- Автор: Teacher
- Категорія: Різне
- Перегляди: 2334
У школах Києва, Львова, Одеси та Івано-Франківська стартує експериментальний проект "Школяр-програміст". Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки.
Проект розрахований на учнів 10 і 11 класів та передбачає створення на базі низки шкіл спеціалізованих класів із поглибленим вивченням програмування.
За словами засновника проекту Сергія Іщерякова, щотижня упродовж чотирьох годин школярі вивчатимуть базове програмування та основи розробок програмних додатків на базі Google Android. Відбір до таких класів здійснюватиметься на конкурсних засадах після 9-го класу.
Метою проекту є надання можливості учням зі шкільних лав спробувати себе у професії програміста.
- Деталі
- Автор: Teacher
- Категорія: Різне
- Перегляди: 2943
Зацікавилися блогами і блогуванням. Тоді ця стаття для Вас. Як показує власний досвід переважно більшість блогерів проходять наступну еволюцію:
- виникає бажання щось написати і розмістити де небуть
- виникає бажання створити повноцінний блог з власним інтерфейсом та інтернет адресою
- виникає бажання заробити на блозі
Якщо ви просто хочете писати статті не переживати про оформлення вашого блогу, то тут вибір доволі обширний, багато сайтів запрошують авторів до співпраці заради наповнення власного вмісту і навіть блогери практикують таке, оскільки самому писати статті і розкручувати блог доволі трудомістка задачі. Можна завести блог наприклад на Живому журналі (http://www.livejournal.com). Якщо ви цікавитися політикою можна писати на (http://politiko.ua). Але рано чи пізно, ви скоріше за все задумаєтеся створити повноцінний блог із своїм оформлення, або ж навіть з метою заробітку. Тут уже потрібно більш серйозніше підійти до справи. І тут у вас два шляхи:
1) безкоштовний блог
2) платний блог
- Деталі
- Автор: Teacher
- Категорія: Різне
- Перегляди: 3427
ПРО ЦЕЙ КУРС (сайт: http://prometheus.org.ua/zno)
Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) – без сумніву є найважливішим іспитом, який складають випускники шкіл України, адже саме за результатами ЗНО відбувається зарахування до ВНЗ.
Prometheus спільно із партнерами з проекту «Освіта – онлайн» розробили перший в Україні масовий відкритий онлайн-курс по підготовці до успішного складання ЗНО з математики.
- Деталі
- Автор: Teacher
- Категорія: Різне
- Перегляди: 3926
Види і різновиди комп'ютерних ігор
За масштабом поширення захоплення комп'ютерними іграми можна порівняти з епідемією, яка охопила практично всіх, хто має доступ до електронних ресурсів. З усього різноманіття людина зазвичай вибирає ті ігри, які так чи інакше відображають його психологічні особливості.
Щоб зіграти в ту або іншу комп'ютерну гру, тобі доведеться спочатку з'ясувати, наскільки збігаються її системні вимоги з конфігурацією твого комп'ютера.
Системні вимоги - це ті умови, при яких гра запуститься на твоєму комп'ютері. У них входять вигляд процесора, обсяг вільного місця на вінчестері, мінімальний обсяг оперативної пам'яті, швидкість дисководу. Часто вимоги пишуть на коробках з дисками. Якщо твій комп'ютер недостатньо потужний, то подібні ігри купувати не варто, так як ти все одно не зможеш в них пограти.