Пошук по сайту  

   

Пошук роботи!  

Вакансії C# developer

Работа в Украине

   

Реклама  

Скачуйте відеуроки для створення сайту за допомогою SMS Joomla 

реклама

 

 

   

Ми в Facebook  

   

Статистика  

Користувачі
3
Статті
204
Перегляди статей
1955443
   

Реклама в мережі  

   

Ми знаходимось тут  

   

Посібник Delphi  

ДОСТУПНИЙ ВИКЛАД,

ЦІКАВІ ПРИКЛАДИ, ВИХІДНІ КОДИ.

ЦІНА ДИСКА З МАТЕРІАЛАМИ - 500 грн. 

Якщо ваша карта обслуговується ПриватБанком тоді переведіть потрібну суму через Приват24 на карту    5168 7573 0556 9925 або натисніть на посилання "Перейти до оплати", щоб здійснити миттєвий платіж без комісії. Перейти до оплати!

 Звертайтесь за адресою еmail:kuzbyt@ukr.net

 
   

Посібник по C#  

 Вивчаємо сучасну мову  програмування C# 7.0

ПРОГРАМУЄМО в VISUAL STUDIO 2017

ЦІНА ДИСКА З МАТЕРІАЛАМИ - 1000 грн. 

Якщо ваша карта обслуговується ПриватБанком тоді переведіть потрібну суму через Приват24 на карту    5168 7573 0556 9925 або натисніть на посилання "Перейти до оплати", щоб здійснити миттєвий платіж без комісії. Перейти до оплати!

 Звертайтесь за адресою еmail:kuzbyt@ukr.net

Тут Подяка на підтримку сайту
 
   

Випадкове фото  

   

Наш відеоканал  

   

Відвідування сайту  

Яндекс.Метрика

 

   

Відеокурс по С++  

   

Рекомендуємо:  

   

На українському ринку найбільше потрібні спеціалісти, що володіють мовами програмування Java, C#/.NET, Mobile (iOS, Android). Про це свідчать результати експертного опитування від Дослідницького центру компаніїhh.uaспеціально для DOU.

Сьогодні на ринку найбільш затребувані фахівці, які володіють мовою програмування Java. Така популярність пов`язана зі специфікою мови. Нею реалізуються як більшість бізнес-додатків (у тому числі у фінансовій сфері), так і невеликі розважальні або ігрові додатки, десктоп-програми, мобільні рішення. Для роботи на Java потрібні фахівці і для розробки нових продуктів, і для підтримки або доопрацювання старих.

Затребувані серед роботодавців також і ті, хто знає фреймворк.NET. Дуже популярні і Mobile-програмісти, які працюють як з iOS (Objective C), так і з Android. Великі аутсорсингові компанії, які можуть дозволити собі кілька різнопланових проектів, часто шукають саме таких фахівців. Також у них зацікавлені невеликі компанії для швидких стартапів і «легких» проектів.

PHP-програмісти все одно потрібні ринку, не зважаючи на те, що ця програмування дещо втратило популярність за останні роки. Основні напрями – підтримка існуючих продуктів і розробки у сфері інтернет-торгівлі.

Більшість HR-ів передусім цікавлять програмісти, які добре і глибоко знають свою основну мову програмування. Важливо, щоб фахівець володів не лише базовими знаннями, а й освоював якомога більше нових, суміжних, затребуваних технологій і фреймворків.

Звісно, якщо програміст добре і глибоко володіє кількома мовами, це буде для нього плюсом і, можливо, ключем до успішної кар`єри архітектора або провідного програміста. Однак «універсальних солдатів» багато не потрібно – до 5–10 осіб в компанії, та й працювати вони, швидше за все, будуть у дуже специфічних проектах. Тому «розпорошувати» увагу між технологіями експерти категорично не рекомендують. Більшість завдань не виходить за межі однієї мови програмування, і спеціаліст, який постійно вдосконалює свої пізнання в ній, цінується більше, ніж девелопер, який поверхово знає 2–3 мови.

 

Джерело: portal.lviv.ua

   

Поділіться з друзями!

Соціальні мережі

   

Сайт для перевірки своїх знань з програмування на сайті:http://www.quizful.net/test

Онлайн тести  для програмістів: https://proghub.ru/


 Розробка сайтів, інтернет-магазинів під ключ. Створення програмного забезпечення для обліку в магазинах,

гуртовнях, ведення власного бізнесу та інших. Написання дипломних та курсових робіт з програмування, баз даних.

 

Звертайтесь за адресою email:kuzbyt@ukr.net

 

 

© (C) Sambir, I.Kuzbyt