Пошук по сайту  

   

Пошук роботи!  

Вакансії C# developer

Работа в Украине

   

Реклама  

Скачуйте відеуроки для створення сайту за допомогою SMS Joomla 

реклама

 

 

   

Ми в Facebook  

   

Статистика  

Користувачі
3
Статті
203
Перегляди статей
1920891
   

Реклама в мережі  

   

Ми знаходимось тут  

   

Посібник Delphi  

ДОСТУПНИЙ ВИКЛАД,

ЦІКАВІ ПРИКЛАДИ, ВИХІДНІ КОДИ.

ЦІНА ДИСКА З МАТЕРІАЛАМИ - 500 грн. 

Якщо ваша карта обслуговується ПриватБанком тоді переведіть потрібну суму через Приват24 на карту    5168 7573 0556 9925 або натисніть на посилання "Перейти до оплати", щоб здійснити миттєвий платіж без комісії. Перейти до оплати!

 Звертайтесь за адресою еmail:kuzbyt@ukr.net

 
   

Посібник по C#  

 Вивчаємо сучасну мову  програмування C# 7.0

ПРОГРАМУЄМО в VISUAL STUDIO 2017

ЦІНА ДИСКА З МАТЕРІАЛАМИ - 1000 грн. 

Якщо ваша карта обслуговується ПриватБанком тоді переведіть потрібну суму через Приват24 на карту    5168 7573 0556 9925 або натисніть на посилання "Перейти до оплати", щоб здійснити миттєвий платіж без комісії. Перейти до оплати!

 Звертайтесь за адресою еmail:kuzbyt@ukr.net

Тут Подяка на підтримку сайту
 
   

Випадкове фото  

   

Наш відеоканал  

   

Відвідування сайту  

Яндекс.Метрика

 

   

Відеокурс по С++  

   

Рекомендуємо:  

   

Із  середини  минулого  століття  галузь  обчислювальної  техніки  розвивалася  як  ні  одна  з інших.  Виникла  професія  програміста,  задачею  якого  було  створювати  необхідне  для використання  обчислювальної  техніки  програмне  забезпечення.  Інструментом  роботи програміста стали мови програмування, використовуючи які складаються зрозумілі для машини

інструкції (програми), завдання яких полягає  у розв’язанні поставлених перед  обчислювальною технікою задач. Зараз для розв’язування різноманітних задач програмістами у своїй роботі використовується декілька десятків мов програмування. Одні зручно використовувати для написання програм, що запускатимуться та виконуватимуться на комп’ютері користувача, інші – для роботи в Інтернеті, одні краще використовувати для проведення математичних обчислень, інші – для програмування ігор тощо.

 Щомісяця  проводиться  рейтинг  популярності  різних  мов  програмування

(http://www.tiobe.com/index.php/content/paperinfo/tpci/index.html). Ще молодою, проте вже  досить популярною  серед програмістів різних  країн є мова C#, розроблена  корпорацією Microsoft для програмування на платформі .Net.  Мова  має  ряд переваг  перед  іншими. На  відміну  від професійної  мови C++, вона  легша у вивченні  та використанні; від мови Pascal, написаної для вивчення студентами  ВНЗ та учнями шкіл, значно потужніша. Цією мовою можна писати  додатки (програми) як для Windows, так і для інших операційних систем (MacOs, Linux).  Останнім  часом C# стає  все  популярнішою  серед  програмістів,  використовується  для вивчення у вищих навчальних  закладах  та школах витісняючи або  доповнюючи Pascal. Станом на червень 2010 року мова знаходилася на шостому місці після Java, C, C++, PHP, Visual Basic. Але Java та PHP більш  придатні  не для створення  комп’ютерних програм, а для Web-дизайну, мови ж C та C++ є занадто складними для оволодіння в рамках шкільної програми. Мова Visual Basic незначно випереджає мову C#, проте на відміну від останньої рейтинг її  не  зростає,  тому вона швидко здає свої позиції. Синтаксис Visual Basic занадто відрізняється від професійних мов C, C++, а це створює «ведмежу» послугу студентам, що у ВНЗ почнуть вивчать професійні мови програмування.

У цьому посібнику ми  дамо вам основи знань  з  мови  програмування C#, розвинемо навики, які допоможуть у подальшому вивченні програмування, математики, інших дисциплін, вивчення яких вимагає розвинутого логічного мислення, охайності, уважності. 

 

   

Поділіться з друзями!

Соціальні мережі

   

Сайт для перевірки своїх знань з програмування на сайті:http://www.quizful.net/test

Онлайн тести  для програмістів: https://proghub.ru/


 Розробка сайтів, інтернет-магазинів під ключ. Створення програмного забезпечення для обліку в магазинах,

гуртовнях, ведення власного бізнесу та інших. Написання дипломних та курсових робіт з програмування, баз даних.

 

Звертайтесь за адресою email:kuzbyt@ukr.net

 

 

© (C) Sambir, I.Kuzbyt