Пошук по сайту  

   

Пошук роботи!  

Вакансії C# developer

Работа в Украине

   

Реклама  

Скачуйте відеуроки для створення сайту за допомогою SMS Joomla 

реклама

 

 

   

Ми в Facebook  

   

Статистика  

Користувачі
3
Статті
207
Перегляди статей
2018225
   

Реклама в мережі  

   

Ми знаходимось тут  

   

Посібник Delphi  

ДОСТУПНИЙ ВИКЛАД,

ЦІКАВІ ПРИКЛАДИ, ВИХІДНІ КОДИ.

ЦІНА ДИСКА З МАТЕРІАЛАМИ - 500 грн. 

Якщо ваша карта обслуговується ПриватБанком тоді переведіть потрібну суму через Приват24 на карту    5168 7573 0556 9925 або натисніть на посилання "Перейти до оплати", щоб здійснити миттєвий платіж без комісії. Перейти до оплати!

 Звертайтесь за адресою еmail:kuzbyt@ukr.net

 
   

Посібник по C#  

 Вивчаємо сучасну мову  програмування C# 7.0

ПРОГРАМУЄМО в VISUAL STUDIO 2017

ЦІНА ДИСКА З МАТЕРІАЛАМИ - 1000 грн. 

Якщо ваша карта обслуговується ПриватБанком тоді переведіть потрібну суму через Приват24 на карту    5168 7573 0556 9925 або натисніть на посилання "Перейти до оплати", щоб здійснити миттєвий платіж без комісії. Перейти до оплати!

 Звертайтесь за адресою еmail:kuzbyt@ukr.net

Тут Подяка на підтримку сайту
 
   

Випадкове фото  

   

Наш відеоканал  

   

Відвідування сайту  

Яндекс.Метрика

 

   

Відеокурс по С++  

   

Рекомендуємо:  

   

Які мови програмування існують

Насправді існує багато сотень різноманітних мов програмування: від популярних та широкорозповсюджених Java, Python, C#, JavaScript до низькорівневих мов сімейства Assembler та екзотичних як-от BrainFuck, INTERCAL тощо.

Розробники найчастіше використовують такі мови:

  1. JavaScript — одна з найлегших мов програмування сучасності. Незамінна у веброзробці клієнтської сторони (FrontEnd), але також успішно використовується і на серверній стороні (BackEnd) та в інших задачах. Web — це та ІТ-ланка, що дуже динамічно розвивається, тому така популярність JavaScript цілком виправдана.

  2. C# — потужна мова програмування від Microsoft, яка особливо популярна при створенні корпоративних додатків, бекенду, ігор на Unity, настільних додатків.

  3. Java — класична мова, яка вирізняється кросплатформеністю, широким спектром застосування та особливою затребуваністю у розробленні ентерпрайз-рішень та мобільних додатків під Android.

  4. Python — одна з найлегших мов програмування разом із JavaScript. Вирізняється своєю лаконічністю та багатьма сферами застосування. Найбільша затребуваність — у веброзробці, а також у Data Science та Big Data (робота з великими обсягами даних).  

  5. PHP — популярна мова для створення бекенду вебдодатків. 

  6. TypeScript — «синтаксичний цукор» для JavaScript. Фактично це та сама JavaScript, але з певними нововведеннями, які зменшують кількість потенційних помилок і роблять код більш зручним для читання.

  7. Kotlin — молода МП, яка багато чого запозичила у Java, і наразі широко використовується для створення софту під ОС Android. 

  8. Swift — основна мова для створення мобільних додатків під iOS.

  9. C++ — важкоатлет серед інших МП. Вирізняється особливою складністю, але при цьому незамінна у розробленні такого ПЗ, яке потребує обережного використання оперативної пам’яті. Саме тому С++ особливо затребувана у створенні комп’ютерних ігор та програмуванні всіляких мікропроцесорів та мікроконтролерів. 

  10. Go — досить нова МП, яка набирає популярність та використовується насамперед у вебсервісах та клієнт-серверних додатках, але ними не обмежується.

  11. Якщо зібрати докупи цю десятку мов, за допомогою їх можливостей можна вирішити більшість задач сучасної ІТ-розробки: 

  12. веброзробка;

  13. ПЗ для банківських систем;

  14. ентерпрайз-рішення (ПЗ для компаній);

  15. мобільні додатки під Android, iOS;

  16. настільні додатки (десктоп);

  17. ігри;

  18. вбудовані системи, мікроконтролери, пристрої IoT;

  19. автоматизація задач;

  20. тестування ПЗ;

  21. робота з великими обсягами даних, їх збирання та аналіз (Big Data, Data Science);

  22. машинне та глибоке навчання, створення нейромереж.

  23. Мови, які ідеально підходять для новачків

    1. Pascal/Delphi — класичні мови для вивчення програмування. Саме їх найчастіше викладають у школах/гімназіях/ліцеях, так як вони дають гарні стартові знання: розуміння алгоритмів, структур даних, роботу з файлами. Це є базою для будь-якої більш-менш популярної мови програмування. У розробці Pascal та Delphi наразі використовують досить рідко, але їх мета — навчити новачків основним концепціям програмування. 

    2. JavaScript — її легкість, лаконічність та затребуваність у комбінації із володінням мовами верстання HTML/CSS дозволяють відносно швидко знайти першу роботу в ІТ.

    3. C++ — цю мову новачки обирають з тією ж метою, що і Pascal/Delphi — задля кращого вивчення фундаментальних концепцій програмування. Якщо ви будете демонструвати успіхи у вивченні С++ — всі інші мови програмування будуть для досить легкими в опануванні.

    4. Basic — МП, яка розроблялася спеціально для початківців, і наразі має багато діалектів. Однак сьогодні вона поступово виходить зі вжитку.

    5. Java — об’єктно-орієнтована мова, яка є кросплатформенною, універсальною та дуже популярною. За своїм синтаксисом нагадує С++, однак більш зрозуміліша, проста та зустрічається серед вимог у багатьох вакансіях. Її вивчення дозволяє як отримати класичні програмістські знання, так і в подальшому стати затребуваним девелопером.

    6. C — попередник С++, який також нерідко вивчається у якості першої МП.

    7. PHP — популярна мова для серверної веброзробки, знання якої також дозволяє відносно швидко влаштуватися на роботу.

    8. C# — проста і досить затребувана МП, яка поєднує в собі гарну програмістську базу з потужністю — її знавець обов’язково буде затребуваним спеціалістом у будь-якій точці світу. 

    9. Python — набирає популярність з кожним роком. Все більше новачків обирають її завдяки простоті та лаконічності. Знаючи Python, можна досить швидко почати заробляти гроші — або на фрілансі, або влаштувавшись до компанії. 

    10. Assembler — низькорівнева МП (всі інші у списку – високорівневі). У якості першої мови її вивчають для кращого розуміння того, що відбувається під капотом програм, аби розбиратися в деталях на всіх рівнях — аж до машинного коду. 

      https://highload.today/uk/author/mazyar-highload-today/

 

 

 

   

Поділіться з друзями!

Соціальні мережі

   

Сайт для перевірки своїх знань з програмування на сайті:http://www.quizful.net/test

Онлайн тести  для програмістів: https://proghub.ru/


 Розробка сайтів, інтернет-магазинів під ключ. Створення програмного забезпечення для обліку в магазинах,

гуртовнях, ведення власного бізнесу та інших. Написання дипломних та курсових робіт з програмування, баз даних.

 

Звертайтесь за адресою email:kuzbyt@ukr.net

 

 

© (C) Sambir, I.Kuzbyt