Пошук по сайту  

   

Пошук роботи!  

Вакансії C# developer

Работа в Украине

   

Реклама  

Скачуйте відеуроки для створення сайту за допомогою SMS Joomla 

реклама

 

 

   

Ми в Facebook  

   

Статистика  

Користувачі
3
Статті
202
Перегляди статей
1882674
   

Реклама в мережі  

   

Ми знаходимось тут  

   

Посібник Delphi  

ДОСТУПНИЙ ВИКЛАД,

ЦІКАВІ ПРИКЛАДИ, ВИХІДНІ КОДИ.

ЦІНА ДИСКА З МАТЕРІАЛАМИ - 500 грн. 

Якщо ваша карта обслуговується ПриватБанком тоді переведіть потрібну суму через Приват24 на карту    5168 7573 0556 9925 або натисніть на посилання "Перейти до оплати", щоб здійснити миттєвий платіж без комісії. Перейти до оплати!

 Звертайтесь за адресою еmail:kuzbyt@ukr.net

 
   

Посібник по C#  

 Вивчаємо сучасну мову  програмування C# 7.0

ПРОГРАМУЄМО в VISUAL STUDIO 2017

ЦІНА ДИСКА З МАТЕРІАЛАМИ - 1000 грн. 

Якщо ваша карта обслуговується ПриватБанком тоді переведіть потрібну суму через Приват24 на карту    5168 7573 0556 9925 або натисніть на посилання "Перейти до оплати", щоб здійснити миттєвий платіж без комісії. Перейти до оплати!

 Звертайтесь за адресою еmail:kuzbyt@ukr.net

Тут Подяка на підтримку сайту
 
   

Випадкове фото  

   

Наш відеоканал  

   

Відвідування сайту  

Яндекс.Метрика

 

   

Відеокурс по С++  

   

Рекомендуємо:  

   

Якщо ти програміст - життя вдалося. У наступні сім років ця сфера зайнятості зросте ще на 8%. Круті програмісти вже зараз заробляють 300 доларів на годину. А якщо ти гуманітарій, то збережи це собі на стіну і постарайся долучитися до еліти ринку праці.

 

 

Серед всіх мов програмування ці 15 - найбільш затребувані.

1. Java

Java - найбільш популярна мова програмування. На її основі грамотні програмісти роблять масштабовані додатки для тисяч і тисяч користувачів. Java також головна мова розробки додатків для смартфонів і планшетів Андроїд.

 

2. JavaScript

Найсучасніші сайти створюють на JavaScript. Непогана мова, якщо ви хочете додати веселого інтерактиву до сайту або написати зручний інтерфейс.

3. C# 

C # - головна мова розробки на платформі Microsoft. Якщо розробляєте веб-додатки для Azure і .NET, С # - найшвидший спосіб зібрати воєдино все, що може запропонувати дітище Гейтса. Хочете зробити іграшку? C # використовують і для розробки ігрових движків.

4. PHP

Створюючи додатки, довелося працювати з великим масивом даних? РНР підійде ідеально. Не дарма ж на ньому побудовані переважна більшість сайтів, що мають справу з тоннами інформації. Він також є основою для відмінних систем складного управління контентом начебто WordPress.

5. C++

Хочете зібрати що-небудь дуже складне? Тоді вам доведеться напряму звернутися до заліза і оволодіти всіма його силами. С ++ прекрасний вибір для розробки потужного софта, важких ігор і всього того, що вимагає великих обсягів пам'яті.

 

 

6. Python

Python може зібрати функціонал всіх вищеперелічених мов. Додатки, інтерфейси, аналіз даних, статистика - якщо є проблема, вирішуйте її в Пітоні. Зараз на Python регулярно використовують вчені, щоб пробиратися через масив економічних і промислових даних.

7. C

Чому Сі усе ще популярний? Через розміри. Сі дуже маленький, швидкий і потужний. Якщо вам потрібно зробити софт для вбудованих систем або зібрати воєдино всі ресурси техніки, С завжди під рукою і готовий бою.

 

8. SQL

Інформації завжди багато. Вона скрізь, і вона складна. SQL дає можливість знайти саме ту інформацію, яка вам потрібна. Причому швидко, надійно і вірно. SQL допомагає знаходити інформацію у великих базах даних.

9. Ruby

Якщо ви хочете реанімувати старий проект або прототип, але додати в нього нову ідею - використовуйте Ruby. Мові Рубін дуже легко вивчити і при його-то потенційної силі, плюс на ньому стоїть безліч популярних додатків з усіх кінців світу.

10. Objective-C

Припустимо, вам потрібно зробити програми для IOS. Тоді вперед до Objective-C. Поки в минулому році всі намагалися освоїти нову мову від Apple, Свіфт, Objective-C стояв велетнем і тримав на собі всю «яблучну» екосистему.

 

11. Perl

Perl загадковий? Так. Perl складний? Так. Правда, що це відмінна мова, яка часто використовується в забезпеченні кібер-безпеки? Теж правда. Perl з'явився на самому початку інтернету і все ще є ключовим інструментом айтішника.

12. .NET

Це не мова програмування, а скоріше ключова платформа Microsoft для створення програм та додатків. Майки постаралися, .NET переходить і на Google з Apple,, так що тепер він став мульти-платформенним інструментом.

 

13. Visual Basic

Visual Basic - мова, якою можна залагодити будь-яку проблему. Він допомагає побудувати додатки для бізнесу та автоматизації ключових програм Offiсе начебто Ecxel. Його можна використовувати і для вирішення простих завдань, і завдань для надлюдини.

 

14. R

R очолює «Big data» революцію, і в 2015 році його точно повинні знати ті, хто буде займатися аналізом даних. У науці, бізнесі та соціальних медіа - R використовується скрізь, де потрібно проводити аналіз статистики.

15. Swift

Незважаючи на те, що йому немає й року, Swift захопив очі і клавіатури безлічі розробників по всьому світу. Він став новим, швидким і легким способом розробляти програми для Mac і IOS. Доброзичливий синтаксис Swift дозволяє освоїти програмування практично кожному, хто хоча б півроку займався кодінгом.

 

   

Поділіться з друзями!

Соціальні мережі

   

Сайт для перевірки своїх знань з програмування на сайті:http://www.quizful.net/test

Онлайн тести  для програмістів: https://proghub.ru/


 Розробка сайтів, інтернет-магазинів під ключ. Створення програмного забезпечення для обліку в магазинах,

гуртовнях, ведення власного бізнесу та інших. Написання дипломних та курсових робіт з програмування, баз даних.

 

Звертайтесь за адресою email:kuzbyt@ukr.net

 

 

© (C) Sambir, I.Kuzbyt