Пошук по сайту  

   

Пошук роботи!  

Вакансії C# developer

Работа в Украине

   

Реклама  

Скачуйте відеуроки для створення сайту за допомогою SMS Joomla 

реклама

 

 

   

Ми в Facebook  

   

Статистика  

Користувачі
3
Статті
203
Перегляди статей
1922158
   

Реклама в мережі  

   

Ми знаходимось тут  

   

Посібник Delphi  

ДОСТУПНИЙ ВИКЛАД,

ЦІКАВІ ПРИКЛАДИ, ВИХІДНІ КОДИ.

ЦІНА ДИСКА З МАТЕРІАЛАМИ - 500 грн. 

Якщо ваша карта обслуговується ПриватБанком тоді переведіть потрібну суму через Приват24 на карту    5168 7573 0556 9925 або натисніть на посилання "Перейти до оплати", щоб здійснити миттєвий платіж без комісії. Перейти до оплати!

 Звертайтесь за адресою еmail:kuzbyt@ukr.net

 
   

Посібник по C#  

 Вивчаємо сучасну мову  програмування C# 7.0

ПРОГРАМУЄМО в VISUAL STUDIO 2017

ЦІНА ДИСКА З МАТЕРІАЛАМИ - 1000 грн. 

Якщо ваша карта обслуговується ПриватБанком тоді переведіть потрібну суму через Приват24 на карту    5168 7573 0556 9925 або натисніть на посилання "Перейти до оплати", щоб здійснити миттєвий платіж без комісії. Перейти до оплати!

 Звертайтесь за адресою еmail:kuzbyt@ukr.net

Тут Подяка на підтримку сайту
 
   

Випадкове фото  

   

Наш відеоканал  

   

Відвідування сайту  

Яндекс.Метрика

 

   

Відеокурс по С++  

   

Рекомендуємо:  

   

Види і різновиди комп'ютерних ігор

За масштабом поширення захоплення комп'ютерними іграми можна порівняти з епідемією, яка охопила практично всіх, хто має доступ до електронних ресурсів. З усього різноманіття людина зазвичай вибирає ті ігри, які так чи інакше відображають його психологічні особливості.

Щоб зіграти в ту або іншу комп'ютерну гру, тобі доведеться спочатку з'ясувати, наскільки збігаються її системні вимоги з конфігурацією твого комп'ютера.

Системні вимоги - це ті умови, при яких гра запуститься на твоєму комп'ютері. У них входять вигляд процесора, обсяг вільного місця на вінчестері, мінімальний обсяг оперативної пам'яті, швидкість дисководу. Часто вимоги пишуть на коробках з дисками. Якщо твій комп'ютер недостатньо потужний, то подібні ігри купувати не варто, так як ти все одно не зможеш в них пограти.

Сьогодні захоплення комп'ютерними іграми прийняло справді масовий характер. Бути в стороні від повального захоплення не прийнято - можеш уславитися занудою. Тим більше, що бути в курсі нових іграшок і розбиратися в їх різновидах - теж свого роду стильність.

Хтось, може, скаже, що про комп'ютерних іграх не треба говорити - в них треба грати. Однак, якщо ти дока в цій області, то ти повинен бути підкований не тільки практично, але й теоретично. Тому займемося теорією.

Комп'ютерні ігри - це ціла індустрія, дуже розвинена і підкорила багатьох: і тих, хто любить створювати ігри, і тих, хто любить в них грати. Нескінченна кількість і вражаюче різноманіття розважальних комп'ютерних творінь потребує класифікації, щоб не заплутатися. Звичайно, немає якоїсь певної загальноприйнятої класифікації, і дисертації на цей рахунок навряд чи писалися, але все ж певні групи ігор фахівці виділяють.

Різницю між тими або іншими видами ігор можна визначити просто на око. В одних іграх персонажі ходять і шукають пригод на свою голову, в інших літають, в третіх стріляють і т. д. При цьому одна дія може плавно перетікати в інший і компонуватися з яким-небудь ще, так що сувора класифікація взагалі стає неможливою.

Тому для початку виділяють дві великі групи ігор - динамічні і нединамические. Якщо, наприклад, ти спокійно можеш перервати гру, щоб нормально сходити в туалет або поїсти без нервів, то це гра нединамическая.

А якщо те, що відбувається на моніторі тримає тебе в постійній напрузі і спокій тобі тільки сниться, значить, це гра динамічна. Як тільки ти відвернешся або на секунду прибереш руку з клавіатури, твого героя тут же прикінчить якийсь мерзотник - в цьому вся принадність динамічної гри. Тут потрібне око та око плюс сталеві нерви і джеймсбондовская швидкість реакції.

До динамічних ігор належать спортивні (ігри-симулятори баскетболу, тенісу, футболу), тренажерні (моделюючі польоти або гонки) і всі види ігор, де стріляють і вбивають.

Динамічні ігри - це, звичайно, для темпераментних натур. А для тих, хто любить подумати і спокійно все обміркувати, існують ігри нединамические. Вони створюють складні моделі управління, в яких точність і рассчитанность дій важливіше шаленій швидкості і різких рухів. Це військові ігри, де кожному геймеру надається можливість відчути себе маршалом. Це також економічні ігри, в яких можна побути на гарячому місці міністра фінансів та логічні ігри типу шашок та шахів. Останні, до речі, вантажать чудово. Любителям поміркувати надаються головоломки - це теж нединамические гри, хоча вираз «стрімголов» говорить, скоріше, про динамічні.

Є ще багато ігор, які важко віднести до одного з цих видів. Це, наприклад, бойові ігри, в які включені динамічні битви. Вони короткочасні і не дозволяють відриватися і при цьому вимагають від гравця і швидкості та кмітливості.

Крім цього, зараз ігри поділяються за жанрами. Тобто за типом ігрової обстановки і за характером дій, які в ній потрібні. Тут можна вибрати для себе все що душі завгодно - у відповідності зі своїм характером і ставленням до життя.

 

Спортивні ігри

Вони не особливо зараз популярні, але про смаки не сперечаються. Зазвичай вони досить прості і дозволяють гравцеві вдосконалювати техніку, як в реальному спорті. Особливих інтелектуальних зусиль тут не потрібно, але і розслаблятися теж не можна. Раніше на повільних комп'ютерах спортивні ігри були досить нудними, зате зараз створюються ігри з різними розважальними моментами: наприклад, з зірками цього спорту або з м'ячем, літаючим за законами фізики.

Можна також стати президентом престижного спортивного клубу і розпоряджатися долями гравців, як бог на душу покладе, стежачи однак за тим, щоб остаточно не розоритися.

Футбол, баскетбол, волейбол, теніс зараз робляться на висоті - з прекрасною графікою і звуком, а також з максимально природними траєкторіями польоту м'яча.

Гоночні ігри - улюблений багатьма вид спортивних ігор. Майстерність тут полягає в знанні траси і умінні вписуватися в повороти, випереджаючи при цьому злісних суперників. Вибираєш швидкість, навчаєшся прискорюватися і гальмувати, крутиш кермо (джойстик) - і ти Шумахер. Деякі ігри для пікантності обліковують знос шин і кількість бензину в баку. Такі добавки можуть підкласти тобі свиню в самий вирішальний момент: ти вилітаєш на фінішну пряму, а у тебе бензин закінчується.

Тренажерні ігри

Це ігри, які дозволяють чим-небудь поїхати і покерувати. Найчастіше машиною, літаком або космічним кораблем. Тут головне не швидкість і не кількість боєприпасів на випадок іноземного вторгнення, а розум і кмітливість. Для початку потрібно досконало знати те, що ти керуєш: наприклад знати, що буде, якщо ти натиснеш на червону кнопочку, а що - якщо на синю. Всі комп'ютерні машинки і літачки моделюються відповідно до справжніми, тому такі ігри дозволяють віртуально освоїти певний вид транспорту (атомний підводний човен, наприклад). На моніторі зображується відповідна приладова дошка з усіма її атрибутами, і виглядає вона приблизно так само, як справжня автомобільна або літакова.

Тренажерні ігри часто мають військову спрямованість. Військово-спортивні ігри дуже популярні завдяки їх динаміці і азарту: сидячи в танку і дивлячись на наближаються ворожі об'єкти, важко залишатися байдужим.

Військові ігри

Гравець зобов'язаний відмахуватися від ворогів, щоб залишитися в живих і врятувати Вітчизну. Дизайн військових ігор варіюється від стародавнього скандинавського до обстановки Великої Вітчизняної війни. Так що ти можеш відчути себе ким завгодно: волохатим вікінгом, бляшаним хрестоносцем або маршалом Жуковим.

Друга світова - улюблене времечко програмістів, бо дозволяє розвернутися щодо військової техніки. До того ж моделювати ситуації з танками і літаками простіше, ніж, припустимо, з викраденням давньогрецької Олени Троянської.

Деякі військові ігри дають можливість поповнювати армійський склад і будувати нові підрозділи для підмоги. Інші ігри такої переваги не дають, і тому гравцеві доводиться берегти те, що є. Це складніше, так як необхідний талант стратега і тактика: важливо правильно розташувати війська на початку гри і варіювати дислокаціями в її ході. Військові ігри вимагають виробляти і оборону і напад, наприклад відстоювати свої міста і одночасно намагатися захопити міста супротивника.

  

Стратегічні ігри

Вони вимагають від гравця особливої широти розуму. Гравцеві доводиться керувати військовими, економічними, цивільними та іншими об'єктами, здійснювати їх захист і контроль за їх станом і при цьому ще вирішувати дипломатичні питання й соціальні проблеми.

Деякі програмісти змушують шанувальників стратегічних ігор попутно займатися науковою роботою, складати прогнози і розраховувати бюджет.

Загалом, кожна стратегічна гра - це твір мистецтва, відтворюючу цілий шматок реальності, що розвивається по цим законам. Щоб стратегічна гра відбулася, потрібен і талант програміста, і видатні здібності гравця. Хороша гра може розвиватися безмежно, ведена творчим запалом грає і задумом її творця. Такі ігри в більшості своїй нединамические, так як для того, щоб думати і прикидати, потрібно час.

Пригодницькі ігри (квести)

Це найбільш популярні з комп'ютерних ігор. Програмістом задається величезна кількість ситуацій і положень, в яких опиняється герой. У цих ситуаціях найчастіше можливий лише один правильний варіант дії, в той час як інші ведуть до самим різним - неприємним або курйозним - наслідків.

Щоб вижити, треба знаходити правильний шлях серед безлічі лабіринтів, дверей, ліфтів, ямок і пагорбів. І при цьому виглядати, не валяється під ногами чого корисного - ключів або гаманця з грошима, наприклад. Часом доводиться підбирати з землі всяку гидоту - вона теж може стати в нагоді, а також відбиватися від настирливих монстрів і дегенератів.

Так що головне у пригодницьких іграх - знайти єдино вірний шлях, перепробувавши купу варіантів. За цю зумовленість деякі не люблять квести: адже як тільки шлях знайдений, інтерес до гри втрачається. Але шанувальники пригодницьких ігор цінують їх за барвистість і композицію, а також за всілякі підступи і приколи, зустрічаються протягом подорожі.

   

Бойові ігри

Найбільш темпераментні. В них стріляють. Специфіка в тому, що стрілянина тут - головна дія, навколо якого обертається все інше. Тобі доводиться або самому стріляти, або ухилятися від снарядів противника, або і те і інше разом. Життя твого героя залежить тут від твоєї реакції і уважності.

Раніше, коли такі ігри тільки з'явилися, доводилося стріляти тільки в нудних прибульців, які прикро гальмували і не поспішали нападати. Тепер же види і підвиди ворогів розмножуються нескінченно, і в тебе є з чого вибирати. Ти можеш не тільки перестріляти негідників з укриття, але і виходити в атаку, використовуючи разнокалиберное зброю і вдосконалені засоби захисту від ворогів. Ігри зі стріляниною часто мають елементи головоломок і стратегічних ігор. В останньому випадку гравцеві доводиться одночасно бути і солдатом, і генералом.

Рольові ігри

Ці ігри відрізняються від всіх інших тим, що в них діють персонажі, наділені набором характеристик, які потрібно розвивати в ході гри.

Це відбувається у визначеному ситуативному контексті - рольові ігри найчастіше бувають пригодницькими. Різниця між суто рольовими та пригодницькими іграми полягає в тому, що рольові персонажі вільно рухаються по ігровому просторі, не наражаючись на особливо складні перешкоди і неприємності.

А ще рольові ігри відрізняються особливою складністю правил. Головною метою гри є поліпшення характеристик героя, і всі правила спрямовані саме на це. Успіх гри залежить від того, наскільки досконалим стає персонаж.

Азартні ігри

Це ігри на віртуальні гроші, з великою роллю випадку і багатьма улюблені. На початку гри комп'ютер скупо відраховує гравцеві певну суму грошей, і як тільки вона закінчується, відбувається «game over».

Віртуальні гроші, звичайно, невідповідний стимул для гри, тому програмісти часто вигадують щось гаряченьке.

➣ В стрип-покер гравцеві надається ексклюзивна можливість викрити комп'ютерну дівчину, хоча це теж не кращий варіант: якщо людям не потрібні несправжні гроші, то навіщо їм несправжня дівчина?

Більшість азартних ігор - карткові. Найвідоміші - це покер, блек-джек, бридж і преферанс.

У двох останніх доводиться міркувати, тому вони знаходяться на стику азартних та логічних. Але скільки б ти не думав, всі твої розклади може перекинути прикра комп'ютерна випадковість. Для пожвавлення азартних ігор програмісти вставляють у них різні жарти, прибауточки, приколи і вигуки - найчастіше англійською мовою.

Економічні ігри

Дають можливість побути Рокфеллером (або розорити останнього).

Ці ігри призначені для вдумливих прагматиків, які вважають за краще шаленими темпами розмірені інтелектуальні вправи.

В цей вид входять ділові ігри з облаштування економіки і виробництва в місті або цілої країни. Ти вправі будувати заводи, піднімати сільське господарство, скуповувати землю і підраховувати збитки, абсолютно не турбуючись про те, як при цьому почувають себе громадяни терзаемого тобою держави. Якщо ти совісний, то можна думати про їх добробут і мучитися альтруїзмом, перетворюючи країну в квітучий сад. Але якщо все набридло, можна просто всіх розорити і залишитися безкарним типом.

  

Логічні ігри

Це так звані ігри з повною інформацією. Гравець має в розпорядженні всю інформацію про поточний стан гри, не лякаючись елемента випадковості. Результат тут залежить не від будь-яких підступів з боку комп'ютера, а виключно від висоти лоба грає. Ці ігри розташовують до тривалих серйозних роздумів і хороші тим, що підсумок безпосередньо залежить від витрачених зусиль. Для людей з вродженим почуттям справедливості логічні ігри - це те що треба.

Навчальні ігри

Ці ігри разом з програмістами створює величезну кількість психологів і педагогів. Навчальні, або педагогічні, ігри покликані розвивати мислення, пам'ять та увагу. Вони містять завдання, що вимагають інтелектуальних витрат, і частіше використовуються в народній освіті, ніж у домашніх умовах.

Аніме-манія

Аніме - це японська анімація. На відміну від мультфільмів інших країн, які призначені головним чином для того, щоб їх дивилися діти, практично всі випускається аніме розрахована на підліткову або навіть на дорослу аудиторію.

➣ Аніме відрізняється характерною манерою промальовування персонажів і фону. Випускається, як правило, у формі серіалів чи фільмів.

Популярними серед шанувальників аніме, або як вони себе називають «анімешників», «Покемони», «Сейлор Мун», «Зошит смерті» і деякі інші.

   

Поділіться з друзями!

Соціальні мережі

   

Сайт для перевірки своїх знань з програмування на сайті:http://www.quizful.net/test

Онлайн тести  для програмістів: https://proghub.ru/


 Розробка сайтів, інтернет-магазинів під ключ. Створення програмного забезпечення для обліку в магазинах,

гуртовнях, ведення власного бізнесу та інших. Написання дипломних та курсових робіт з програмування, баз даних.

 

Звертайтесь за адресою email:kuzbyt@ukr.net

 

 

© (C) Sambir, I.Kuzbyt