Пошук по сайту  

   

Пошук роботи!  

Вакансії C# developer

Работа в Украине

   

Реклама  

Скачуйте відеуроки для створення сайту за допомогою SMS Joomla 

реклама

 

 

   

Ми в Facebook  

   

Статистика  

Користувачі
3
Статті
202
Перегляди статей
1882640
   

Реклама в мережі  

   

Ми знаходимось тут  

   

Посібник Delphi  

ДОСТУПНИЙ ВИКЛАД,

ЦІКАВІ ПРИКЛАДИ, ВИХІДНІ КОДИ.

ЦІНА ДИСКА З МАТЕРІАЛАМИ - 500 грн. 

Якщо ваша карта обслуговується ПриватБанком тоді переведіть потрібну суму через Приват24 на карту    5168 7573 0556 9925 або натисніть на посилання "Перейти до оплати", щоб здійснити миттєвий платіж без комісії. Перейти до оплати!

 Звертайтесь за адресою еmail:kuzbyt@ukr.net

 
   

Посібник по C#  

 Вивчаємо сучасну мову  програмування C# 7.0

ПРОГРАМУЄМО в VISUAL STUDIO 2017

ЦІНА ДИСКА З МАТЕРІАЛАМИ - 1000 грн. 

Якщо ваша карта обслуговується ПриватБанком тоді переведіть потрібну суму через Приват24 на карту    5168 7573 0556 9925 або натисніть на посилання "Перейти до оплати", щоб здійснити миттєвий платіж без комісії. Перейти до оплати!

 Звертайтесь за адресою еmail:kuzbyt@ukr.net

Тут Подяка на підтримку сайту
 
   

Випадкове фото  

   

Наш відеоканал  

   

Відвідування сайту  

Яндекс.Метрика

 

   

Відеокурс по С++  

   

Рекомендуємо:  

   

Програмування – дуже цікава область із високими перспективами кар’єрного росту та високою заробітною платою . Освоїти програмування доступно кожному навіть не залежно від його віку,але як і в інших серйозних справах не обійтися без наполегливості. У кожного початківця виникає питання з чого почати?

На початку потрібно вирішити у який бік програмування рухатися : веб-дизайн (веб-програмування) чи прикладне програмування.

 Різні мови , як правило , використовуються для створення різних типів програм, однак  виберіть ту мову , яку ви відчуваєте  що  має відношення до того , з чим в майбутньому ви хочете працювати .

 Отже,якщо ви вже вирішили у якому напрямку будете рухатися(веб-дизайн чи програмування):

Я думаю що ви вже знаєте що веб–дизайн – створення веб-сайтів. Я дуже рекомендую новачкам почати з нього так як це буде для вас найпростіше і у майбутньому це буде найбільш популярним і неодмінно вам пригодиться.Навіть якщо ви все одно хочете вивчати прикладне програмування то краще потренеруйтесь на веб-дизайні тому що ви отримаєте хороші навички,з якими вам буде набагато легше вивчати програмування.

Основні технології веб -розробки – HTML , CSS і JavaScript – вбудовані прямо в браузері. Це означає , що якщо у вас є браузер ,то ви можете розпочинати.

Після освоєння HTML та CSS можете приступати до PHP та роботи з Mysql і до вивчення мови написання скриптів сторінки – JavaScript.

Доречі якщо ви хочете стати хакером,то обов’язково потрібно вчити PHP ця мова є простою у освоєнні і користується великим попитом.

 Якщо ви твердо вирішили що будете вивчати прикладне програмування:

Розглянемо C , C + + , C # – споріднені мови . Ці мови в основному використовуються для створення комп’ютерних програм. С і С + + хороші мови для початківців, але C# стає все більш популярною. Я рекомендую починати з них.

Розглянемо Java або JavaScript. Це хороші мови для тих хто хоче працювати над веб-плагінами та мобільними додатками. Ці мови є дуже затребуваними і однозначно в майбутньому будуть теж користуватися попитом.

Є купа мов програмування і всі вони призначені для різного використання. Якщо ви хочете працювати в якості програміста , ви , безумовно , повинні знати більше , ніж одну мову, тому розпочинайте навчання вже сьогодні!

Щоб бути хорошим програмістом ви , принаймні , повинні йти в ногу з новими технологіями. Ви постійно повинні бути у процесі навчання.

Сподіваюся ця стаття і мій сайт загалом допоможе вам досягнути задуманого  у вивчені мов програмування.

   

Поділіться з друзями!

Соціальні мережі

   

Сайт для перевірки своїх знань з програмування на сайті:http://www.quizful.net/test

Онлайн тести  для програмістів: https://proghub.ru/


 Розробка сайтів, інтернет-магазинів під ключ. Створення програмного забезпечення для обліку в магазинах,

гуртовнях, ведення власного бізнесу та інших. Написання дипломних та курсових робіт з програмування, баз даних.

 

Звертайтесь за адресою email:kuzbyt@ukr.net

 

 

© (C) Sambir, I.Kuzbyt