Пошук по сайту  

   

Пошук роботи!  

Вакансії C# developer

Работа в Украине

   

Реклама  

Скачуйте відеуроки для створення сайту за допомогою SMS Joomla 

реклама

 

 

   

Ми в Facebook  

   

Статистика  

Користувачі
3
Статті
203
Перегляди статей
1920880
   

Реклама в мережі  

   

Ми знаходимось тут  

   

Посібник Delphi  

ДОСТУПНИЙ ВИКЛАД,

ЦІКАВІ ПРИКЛАДИ, ВИХІДНІ КОДИ.

ЦІНА ДИСКА З МАТЕРІАЛАМИ - 500 грн. 

Якщо ваша карта обслуговується ПриватБанком тоді переведіть потрібну суму через Приват24 на карту    5168 7573 0556 9925 або натисніть на посилання "Перейти до оплати", щоб здійснити миттєвий платіж без комісії. Перейти до оплати!

 Звертайтесь за адресою еmail:kuzbyt@ukr.net

 
   

Посібник по C#  

 Вивчаємо сучасну мову  програмування C# 7.0

ПРОГРАМУЄМО в VISUAL STUDIO 2017

ЦІНА ДИСКА З МАТЕРІАЛАМИ - 1000 грн. 

Якщо ваша карта обслуговується ПриватБанком тоді переведіть потрібну суму через Приват24 на карту    5168 7573 0556 9925 або натисніть на посилання "Перейти до оплати", щоб здійснити миттєвий платіж без комісії. Перейти до оплати!

 Звертайтесь за адресою еmail:kuzbyt@ukr.net

Тут Подяка на підтримку сайту
 
   

Випадкове фото  

   

Наш відеоканал  

   

Відвідування сайту  

Яндекс.Метрика

 

   

Відеокурс по С++  

   

Рекомендуємо:  

   

Поняття об'єктно-орієнтоване програмування (ООП) означає один з найефективніших підходів до сучасного програмування.

Раніше програмісти, в більшості випадків, використовували функціональний або процедурний принцип програмування. Всі програми, великі і маленькі, писалися в одному файлі. З плином часу програми ставали все складніші і більші, що доставляло проблеми розробникам за підтримки таких програм та внесення змін. Цю проблему вирішує об'єктно-орієнтоване програмування. ООП дозволяє об'єднати дані і методи, що відносяться до однієї сутності, і працювати з ними, як з одним цілим.

Класи і об'єкти. В чому різниця?

ООП привносить нам два ключових поняття: Клас і Об'єкт. Клас - це абстрактний тип даних. За допомогою класу описується деяка сутність (її характеристики і можливі дії). Наприклад, клас може описувати студента, автомобіль і т.д. Описавши клас, ми можемо створити його примірник -Об'єкт. Об'єкт - це вже конкретний представник класу.

Приклад

Припустимо, нам в програмі необхідно працювати з країнами. Країна - це абстрактне поняття. У неї є такі характеристики, як назва, населення, площа, прапор та інше. Для опису такої країни буде використовуватися клас з відповідними полями даних. Такі країни, як Росія і Україна будуть вже об'єктами (конкретними представниками типу країна).

Основні принципи об'єктно-орієнтованого програмування

ООП грунтується на декількох базових принципах, кожному з яких буде присвячений окремий урок, а поки що коротко розглянемо їх.

Інкапсуляція - дозволяє приховувати внутрішню реалізацію. У класі можуть бути реалізовані внутрішні допоміжні методи, поля, до яких доступ для користувача необхідно заборонити, тут і використовується інкапсуляція. Більше про інкапсуляції читайте в уроці Інкапсуляція в Сі-шарп. Модифікатори доступу.

Спадковість - дозволяє створювати новий клас на базі іншого. Клас, на базі якого створюється новий клас, називається базовим, а той, що базується новий клас - спадкоємцем. Наприклад, є базовий клас тварина. У ньому описані загальні характеристики для всіх тварин (клас тварини, вага). На базі цього класу можна створити класи спадкоємці Собака, Слон зі своїми специфічними властивостями. Всі властивості і методи базового класу при спадкуванні переходять в клас спадкоємець. Більше про спадкування читайте в уроці Успадкування в Сі-шарп.

Поліморфізм - це здатність об'єктів з одним інтерфейсом мати різну реалізацію. Наприклад, є два класи, Круг і Квадрат. У обох класів є метод GetSquare (), який вважає і повертає площу. Але площа кола і квадрата обчислюється по-різному, відповідно, реалізація одного і того ж методу різна. Більше про поліморфізм читайте в уроці Поліморфізм в Сі-шарп.

Абстракція - дозволяє виділяти з деякої сутності тільки необхідні характеристики і методи, які повною мірою (для поставленої задачі) описують об'єкт. Наприклад, створюючи клас для опису студента, ми виділяємо тільки необхідні його характеристики, такі як ПІБ, номер залікової книжки, група. Тут немає сенсу додавати поле вагу або ім'я його кота / собаки тощо

Все так заплутано

Звичайно, для тих, хто зовсім не знайомий з ООП, все це може здатися складним, і відразу зрозуміти, що до чого, буде складно. Але з подальшими уроками підхід ООП для вас буде прояснюватися, і стане зрозуміло, що все дуже логічно і просто.

   

Поділіться з друзями!

Соціальні мережі

   

Сайт для перевірки своїх знань з програмування на сайті:http://www.quizful.net/test

Онлайн тести  для програмістів: https://proghub.ru/


 Розробка сайтів, інтернет-магазинів під ключ. Створення програмного забезпечення для обліку в магазинах,

гуртовнях, ведення власного бізнесу та інших. Написання дипломних та курсових робіт з програмування, баз даних.

 

Звертайтесь за адресою email:kuzbyt@ukr.net

 

 

© (C) Sambir, I.Kuzbyt