Пошук по сайту  

   

Пошук роботи!  

Вакансії C# developer

Работа в Украине

   

Реклама  

Скачуйте відеуроки для створення сайту за допомогою SMS Joomla 

реклама

 

 

   

Ми в Facebook  

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж
   

Статистика  

Користувачі
3
Статті
197
Перегляди статей
1642470
   

Реклама в мережі  

   

Ми знаходимось тут  

   

Посібник Delphi  

ДОСТУПНИЙ ВИКЛАД,

ЦІКАВІ ПРИКЛАДИ, ВИХІДНІ КОДИ.

ЦІНА ДИСКА З МАТЕРІАЛАМИ - 500 грн. 

Якщо ваша карта обслуговується ПриватБанком тоді переведіть потрібну суму через Приват24 на карту    5168 7573 0556 9925 або натисніть на посилання "Перейти до оплати", щоб здійснити миттєвий платіж без комісії. Перейти до оплати!

 Звертайтесь за адресою еmail:kuzbyt@ukr.net

 
   

Посібник по C#  

 Вивчаємо сучасну мову  програмування C# 7.0

ПРОГРАМУЄМО в VISUAL STUDIO 2017

ЦІНА ДИСКА З МАТЕРІАЛАМИ - 1000 грн. 

Якщо ваша карта обслуговується ПриватБанком тоді переведіть потрібну суму через Приват24 на карту    5168 7573 0556 9925 або натисніть на посилання "Перейти до оплати", щоб здійснити миттєвий платіж без комісії. Перейти до оплати!

 Звертайтесь за адресою еmail:kuzbyt@ukr.net

Тут Подяка на підтримку сайту
 
   

Випадкове фото  

   

Наш відеоканал  

   

Відвідування сайту  

Яндекс.Метрика

 

   

Відеокурс по С++  

   

Рекомендуємо:  

   

Що таке програмування?

 Програмування - це класна річ! Програмування може бути засобом заробітку, захопленням (хобі), і, врешті-решт, це мистецтво.

 Формально ж програмування - це процес написання програм мовою програмування. Програма - це послідовність команд.

 

Програмування - це складно?

Зовсім ні. Головне мати бажання і мотивацію, і тоді ви подолаєте всі труднощі. Важко в навчанні - легко в бою! Спочатку, звичайно, у вашому коді буде безліч помилок, які не так просто буде виправити. Але далі стане ясно, що помилки, в більшості випадків, одні й ті ж, і їх стане менше.

Щоб написати відносно складну програму, її потрібно розділити на безліч більш простих тривіальних підзадач, вирішити які не складе особливих труднощів.

Крім того, в навчанні важливо розуміти, для чого потрібно робити те чи інше завдання. Для чого сортувати масив? Для чого обрізати текст до двох перших абзаців? Безліч разів я чув подібні питання. В уроках на цьому сайті все буде пояснюватися. Реалізувавши одну більш-менш складну задачу, у вас з'явиться досвід, з яким далі все піде, як по маслу.

 Що потрібно, щоб стати програмістом?

В першу чергу потрібно бажання! Втім, воно потрібно в будь-якій справі. Крім того, важливо мати терпіння. Програмування - це копітка праця. Від початку написання програми до результату може знадобитися багато часу, велику частину якого займатиме пошук і виправлення помилок.

Ви десь чули, що потрібно добре знати математику, щоб стати програмістом? Пфф. Математика розвиває логічне мислення, яке є вкрай важливим, і правильно було б говорити про нього. А знання математичних формул і всього іншого може знадобитися в специфічних програмах.

Дуже бажано знання англійської мови, але не критично. Особисто я, коли шукаю інформацію з питань програмування, роблю це англійською. Інформації російською чи українською мовою багато, але англійською набагато більше. Крім того, більшість кращих веб-ресурсів по програмуванню англійською мовою.

Важливо вміти шукати інформацію в інтернеті, використовуючи пошукові системи. Запам'ятовувати все не потрібно, та й не вийде. Швидше можна знайти відповідь на питання, ніж задавати це питання на якомусь ресурсі. До вас все вже питали і на все є відповіді. У мережі є маса готових рішень, і не потрібно «створювати велосипеди».

Що стосується уроків на цьому сайті. Після кожного з них буде дано домашнє завдання, яке потрібно виконати ОБОВ'ЯЗКОВО! Теорію закріплюємо практикою, інакше результату не буде.

Чому Сі-шарп?

 Мов програмування є дуже багато і всі вони різні і призначені для вирішення різних завдань. Сі-шарп відмінно підходить для швидкого написання настільних додатків з зручним інтерфейсом. Крім того, він відноситься до однієї з мов технології ASP.NET для розробки веб-додатків. Він відмінно підходить для того, щоб з нього починати вивчення програмування. Затребуваний і перспективний. Головною альтернативою С # є Java. І у першого і у другого мови є свої переваги і недоліки. Знаючи одну  з них, не складе великої праці перейти на іншу мову програмування. Але так як я закоханий в C # і знаю його краще всього, вивчати  ми будемо цю мову програмування.

   

Поділіться з друзями!

Соціальні мережі

   

Сайт для перевірки своїх знань з програмування на сайті:http://www.quizful.net/test

Онлайн тести  для програмістів: https://proghub.ru/


 Розробка сайтів, інтернет-магазинів під ключ. Створення програмного забезпечення для обліку в магазинах,

гуртовнях, ведення власного бізнесу та інших. Написання дипломних та курсових робіт з програмування, баз даних.

 

Звертайтесь за адресою email:kuzbyt@ukr.net

 

 

© (C) Sambir, I.Kuzbyt