Пошук по сайту  

   

Пошук роботи!  

Вакансії C# developer

Работа в Украине

   

Реклама  

Скачуйте відеуроки для створення сайту за допомогою SMS Joomla 

реклама

 

 

   

Ми в Facebook  

   

Статистика  

Користувачі
3
Статті
203
Перегляди статей
1922185
   

Реклама в мережі  

   

Ми знаходимось тут  

   

Посібник Delphi  

ДОСТУПНИЙ ВИКЛАД,

ЦІКАВІ ПРИКЛАДИ, ВИХІДНІ КОДИ.

ЦІНА ДИСКА З МАТЕРІАЛАМИ - 500 грн. 

Якщо ваша карта обслуговується ПриватБанком тоді переведіть потрібну суму через Приват24 на карту    5168 7573 0556 9925 або натисніть на посилання "Перейти до оплати", щоб здійснити миттєвий платіж без комісії. Перейти до оплати!

 Звертайтесь за адресою еmail:kuzbyt@ukr.net

 
   

Посібник по C#  

 Вивчаємо сучасну мову  програмування C# 7.0

ПРОГРАМУЄМО в VISUAL STUDIO 2017

ЦІНА ДИСКА З МАТЕРІАЛАМИ - 1000 грн. 

Якщо ваша карта обслуговується ПриватБанком тоді переведіть потрібну суму через Приват24 на карту    5168 7573 0556 9925 або натисніть на посилання "Перейти до оплати", щоб здійснити миттєвий платіж без комісії. Перейти до оплати!

 Звертайтесь за адресою еmail:kuzbyt@ukr.net

Тут Подяка на підтримку сайту
 
   

Випадкове фото  

   

Наш відеоканал  

   

Відвідування сайту  

Яндекс.Метрика

 

   

Відеокурс по С++  

   

Рекомендуємо:  

   

Урок 1.Перша програма на PHP

Розпочнемо з програми. Завдання програми полягатиме в тому, щоб вона віталася з нами. За допомогою текстового редактора створюємо файл, наприклад, test.php. У ньому пишемо наступний код:

<?php

echo "<html><body>";
$my_name="Ivan";
echo "Привіт".$my_name;
echo"</body></html>";
?>

 Тепер розглянемо цей код. Він розміщується в спеціальних тегах PHP – <?php і ?>. Далі ми бачимо оператор echo, який здійснює виведення інформації в браузер. Думаю, Ви вже знайомі з HTML тегами – <html> і <body>, саме їх виводить оператор echo на початку і в кінці сценарію. $my_name – це змінна. Судити про те , що це змінна ми можемо зі знака долара $ , який ставиться перед іменами всіх змінних.

Даній змінній за допомогою оператора присвоювання «=» присвоюється значення “Саша”, замість нього Ви вписуєте в сценарій своє ім’я. Наступний оператор echo виводить привітання – “Привіт” і значення нашої змінної. Між ними стоїть крапка «.», цей оператор означає операцію конкатанції (складання рядків). У даному випадку ми склали в один два рядки: рядок “Привіт” та рядок “Значення нашої змінної”.

Тепер зберігаємо цей файл на локальному сервері, запускаємо його за допомогою браузера і дивимося на результат. Я використовую сервер Denwer. Про те, як встановити безкоштовний локальний сервер Denwer і як правильно зберегти наш файл test.php можна знайти інформацію в Інтернеті. Наприклад тут!

 Однією з відмінностей PHP від інших мов веб-програмування є можливість інтегрувати код в звичайний HTML. Але для того щоб PHP інтерпретатор зміг відрізнити PHP код від HTML-розмітки треба використовувати спеціальні теги, найбільш часто в даній мові веб-програмування використовуються 4 види таких тегів:

– Короткі теги
– Повні теги
– Теги скрипт
– Теги в стилі ASP

Короткі теги в першу чергу зручні своею стислістю при переході в PHP. Вони мають наступний вигляд:

<?

?>

Приклад:

<?name="Ivan";?>

<p> Мене звати  <?= name?>;

Але короткий запис не завжди є кращим варіантом, оскільки на сервері може бути вимкнена підтримка коротких тегів, тоді треба редагувати файл php.ini (знайти параметр short_open_tag і встановити значення на on) або ж вказати параметри конфігурації при компіляції PHP (необхідно вказати ключ enable-short-tags).

Найбільш часто програмісти використовують повні або стандартні теги, так як вони не вимагають додаткових налаштувань, однозначно вказують на мову веб-програмування і саме вони використовуються в коді XHTML.

 Синтаксис:

<? php

?>

При використанні цих тегів попередній приклад буде виглядати наступним чином:

<p> Мене звати

<?php

$name="Ivan";

print $name;

?>

Досить рідко PHP-програмісти використовують теги в стилі ASP:

<%

%>

Вони, як і короткі теги швидко виводять значення змінних PHP в тексті документа HTML. Аналогічно в php.ini потрібно включити (повинен мати значення on) параметр asp_tags.

Останнім варіантом тегів оформлення переходу є теги типу скриптової мови JavaScript, вони мають наступний синтаксис:

<script language="php">

</script>

PHP-вираз – це набір елементів мови, що описує певну дію. Всі вирази на PHP розділяються крапкою з комою “;”, а завершуються закриваючим тегом ?>. Крапка з комою і закриваючий тег називають термінаторами (що в перекладі з англійської означає – завершувати). Порівняємо 2 коди:

<?php

print "Hello";

?>

<?php

print "Hello"

?>

Результат виконання буде однаковим, але якщо в другому прикладі дописати після echo“Hello” ще один вираз, то отримаємо помилку. Тому бажано ставити крапку з комою в кінці кожного виразу, хоча це і не завжди необхідно.

Майже всі програмісти при написанні коду використовують коментарі, це робиться для того, щоб потім було легше розбиратися в складному коді. У PHP використовують 3 типи коментарів. Розглянемо їх на прикладах:

#Це однорядковий коментар

//Це теж однорядковий коментар

/* А це вже

довгий багатостроковий

коментар

*/

 

   

Поділіться з друзями!

Соціальні мережі

   

Сайт для перевірки своїх знань з програмування на сайті:http://www.quizful.net/test

Онлайн тести  для програмістів: https://proghub.ru/


 Розробка сайтів, інтернет-магазинів під ключ. Створення програмного забезпечення для обліку в магазинах,

гуртовнях, ведення власного бізнесу та інших. Написання дипломних та курсових робіт з програмування, баз даних.

 

Звертайтесь за адресою email:kuzbyt@ukr.net

 

 

© (C) Sambir, I.Kuzbyt