Пошук по сайту  

   

Пошук роботи!  

Вакансії C# developer

Работа в Украине

   

Реклама  

Скачуйте відеуроки для створення сайту за допомогою SMS Joomla 

реклама

 

 

   

Ми в Facebook  

   

Статистика  

Користувачі
3
Статті
207
Перегляди статей
2018240
   

Реклама в мережі  

   

Ми знаходимось тут  

   

Посібник Delphi  

ДОСТУПНИЙ ВИКЛАД,

ЦІКАВІ ПРИКЛАДИ, ВИХІДНІ КОДИ.

ЦІНА ДИСКА З МАТЕРІАЛАМИ - 500 грн. 

Якщо ваша карта обслуговується ПриватБанком тоді переведіть потрібну суму через Приват24 на карту    5168 7573 0556 9925 або натисніть на посилання "Перейти до оплати", щоб здійснити миттєвий платіж без комісії. Перейти до оплати!

 Звертайтесь за адресою еmail:kuzbyt@ukr.net

 
   

Посібник по C#  

 Вивчаємо сучасну мову  програмування C# 7.0

ПРОГРАМУЄМО в VISUAL STUDIO 2017

ЦІНА ДИСКА З МАТЕРІАЛАМИ - 1000 грн. 

Якщо ваша карта обслуговується ПриватБанком тоді переведіть потрібну суму через Приват24 на карту    5168 7573 0556 9925 або натисніть на посилання "Перейти до оплати", щоб здійснити миттєвий платіж без комісії. Перейти до оплати!

 Звертайтесь за адресою еmail:kuzbyt@ukr.net

Тут Подяка на підтримку сайту
 
   

Випадкове фото  

   

Наш відеоканал  

   

Відвідування сайту  

Яндекс.Метрика

 

   

Відеокурс по С++  

   

Рекомендуємо:  

   

GroupBox є спеціальний контейнер, який обмежений від решти форми межею. Він має заголовок, який встановлюється через властивість Text. Щоб зробити GroupBox без заголовка, як значення властивості Text просто встановлюється порожній рядок.

Нерідко цей елемент використовується для групування перемикачів - елементів RadioButton, так як дозволяє розмежувати їх групи.

 

Елемент Panel являє панель і також, як і GroupBox, об'єднує елементи в групи. Вона може візуально зливатися з іншою формою, якщо вона має те ж значення кольору фону в властивості BackColor, що і форма. Щоб її виділити можна крім кольору вказати для елемента межа за допомогою властивості BorderStyle, яке за замовчуванням має значення None, тобто відсутність меж. Також якщо панель має багато елементів, які виходять за її межі, ми можемо зробити прокручуємо панель, встановивши її властивість AutoScroll в true.

 

 Також, як і форма, GroupBox і Panel мають колекції елементів, і ми також можемо динамічно додавати в ці контейнери елементи. Наприклад, на формі є елемент GroupBox, який має ім'я groupBox1:

private void Form1_Load(object sender, EventArgs e)

{

    Button helloButton = new Button();

    helloButton.BackColor = Color.LightGray;

    helloButton.ForeColor = Color.Red;

    helloButton.Location = new Point(30, 30);

    helloButton.Text = "Привет";

    groupBox1.Controls.Add(helloButton);

}

 Для вказівки розташування елемента в контейнері ми використовуємо структуру Point: new Point (30, 30) ;, якої в конструкторі передаємо розміщення по осях Х і Y. Ці координати встановлюються щодо лівого верхнього кута контейнера - тобто в даному випадку елемента GroupBox

 При цьому треба враховувати, що контейнером верхнього рівня є форма, а елемент groupBox1 сам знаходиться в колекції елементів форми. І при бажанні ми могли б видалити його:

1

this.Controls.Remove(groupBox1);

FlowLayoutPanel Елемент FlowLayoutPanel є успадкований від класу Panel, і тому всі його властивості. Однак при цьому додаючи додаткову функціональність. Так, цей елемент дозволяє змінювати позиціонування і компоновку дочірніх елементів при зміні розмірів форми під час виконання програми. Властивість елемента FlowDirection дозволяє задати напрямок, в якому спрямовані дочірні елементи. За замовчуванням має значення LeftToRight - тобто елементи будуть розташовуватися починаючи від лівого верхнього краю. Наступні елементи будуть йти вправо. Це властивість також може набувати таких значень:

• RightToLeft - елементи розміщуються від правого верхнього кута в ліву сторону

• TopDown -елементи розміщуються від  лівого верхнього кута і йдут вниз

• BottomUpелементи розміщуються від  лівого нижньоо кута і йдут вверх

 При розташуванні елементів важливу роль відіграє властивість WrapContents. За замовчуванням воно має значення True. Це дозволяє переносити елементи, які не поміщаються в FlowLayoutPanel, на новий рядок або в новий стовпець. Якщо воно має значення False, то елементи не переносяться, а до контейнера просто додаються смуги прокрутки, якщо властивість AutoScroll одно true.

 

   

Поділіться з друзями!

Соціальні мережі

   

Сайт для перевірки своїх знань з програмування на сайті:http://www.quizful.net/test

Онлайн тести  для програмістів: https://proghub.ru/


 Розробка сайтів, інтернет-магазинів під ключ. Створення програмного забезпечення для обліку в магазинах,

гуртовнях, ведення власного бізнесу та інших. Написання дипломних та курсових робіт з програмування, баз даних.

 

Звертайтесь за адресою email:kuzbyt@ukr.net

 

 

© (C) Sambir, I.Kuzbyt