Пошук по сайту  

   

Пошук роботи!  

Вакансії C# developer

Работа в Украине

   

Реклама  

Скачуйте відеуроки для створення сайту за допомогою SMS Joomla 

реклама

 

 

   

Ми в Facebook  

   

Статистика  

Користувачі
3
Статті
204
Перегляди статей
1955402
   

Реклама в мережі  

   

Ми знаходимось тут  

   

Посібник Delphi  

ДОСТУПНИЙ ВИКЛАД,

ЦІКАВІ ПРИКЛАДИ, ВИХІДНІ КОДИ.

ЦІНА ДИСКА З МАТЕРІАЛАМИ - 500 грн. 

Якщо ваша карта обслуговується ПриватБанком тоді переведіть потрібну суму через Приват24 на карту    5168 7573 0556 9925 або натисніть на посилання "Перейти до оплати", щоб здійснити миттєвий платіж без комісії. Перейти до оплати!

 Звертайтесь за адресою еmail:kuzbyt@ukr.net

 
   

Посібник по C#  

 Вивчаємо сучасну мову  програмування C# 7.0

ПРОГРАМУЄМО в VISUAL STUDIO 2017

ЦІНА ДИСКА З МАТЕРІАЛАМИ - 1000 грн. 

Якщо ваша карта обслуговується ПриватБанком тоді переведіть потрібну суму через Приват24 на карту    5168 7573 0556 9925 або натисніть на посилання "Перейти до оплати", щоб здійснити миттєвий платіж без комісії. Перейти до оплати!

 Звертайтесь за адресою еmail:kuzbyt@ukr.net

Тут Подяка на підтримку сайту
 
   

Випадкове фото  

   

Наш відеоканал  

   

Відвідування сайту  

Яндекс.Метрика

 

   

Відеокурс по С++  

   

Рекомендуємо:  

   

Для кращого і швидшого виконання уроку рекомендую прочитати попередні статті

Огляд інтерфейсу Delphi. Основні панелі Delphi - Object Inspector та Tool Palette.

Покрокова текстова інструкція

  1.  Запустимо Delphi і створимо новий VCL-проект. Ми будемо використовувати  одну форму на яку розмістимо зображення і текстовий напис.
  2. Змінимо назву форми на свою власну. Змінити її можна в Панелі властивостей, за назву відповідає Caption. Просто друкуємо нашу нову назву замість Form3.
  3. Тепер вибираємо компонент Label і додаємо його на форму. Змінюємо напис. Даний компонент  дає змогу задавати розмір шрифту і його накреслення, змінюємо їх для надання тексту більшої вагомості. Натискаємо на властивості Font і розкриється більший список, де Size відповідає за розмір нашого шрифта, виставляємо 12; а  Style дає змогу змінити стиль накреслення, задаємо Bold(жирне накреслення).
  4. Додаємо компонент для зображень Image, що на вкладці Additional і у властивості Picture натискаємо на кнопці з трьома крапками. Відкриється діалогове вікно, кнопкою Loadможна вибрати зображення з диску(не усі формати підтримуються).
  5. Зображення може мати більший або менший розмір за компонент Image, для того щоб усе зображення розмістилось в компоненті потрібно значення властивості Stretch виставити True. Ця властивість вказує чи слід підганяти розмір зображення під розмір компонента.
  6. Тепер коли все готово,необхідно провірити чи працює програма і немає помилок. Запустити програму можна зеленою кнопкою Run або клавішеюF9, команда дублюється в меню.     Якщо все добре то ви побачите вашу програму,яка має всі елементи стандартних вікон(згорнути,розгорнути на весь екран,закрити), а також ваші компоненти з зображенням і написом.
  7. Збережемо проект натиснувши Saveall, оберемо папку для збереження.
  8. Для того щоб програма функціонувала без Delphi, як окремий exe-файл потрібно її скомпілювати, це виконує згадана вище команда Run(F9). Файл має створитися у папці з збереженим проектом.
  9. Після цього можете закрити середовище Delphi і попробувати запустити програму з exe-файла. Усе має получитись=)

 

На даному етапі все, надіюсь це не було дуже нудно, оскільки ми створили програму зовсім не використовуючи редактор коду, то програма наша не володіє ніякими цікавими функціями і нічого не вміє.

Урок орієнтований на новачків для того, щоб краще зрозуміти інтерфейс Delphi та підготуватись до більш складніших проектів.

В наступному уроці я почну розказувати про основні конструкції мови програмування Delphi, що дасть змогу перейти до цікавіших і важчих проектів.

   

Поділіться з друзями!

Соціальні мережі

   

Сайт для перевірки своїх знань з програмування на сайті:http://www.quizful.net/test

Онлайн тести  для програмістів: https://proghub.ru/


 Розробка сайтів, інтернет-магазинів під ключ. Створення програмного забезпечення для обліку в магазинах,

гуртовнях, ведення власного бізнесу та інших. Написання дипломних та курсових робіт з програмування, баз даних.

 

Звертайтесь за адресою email:kuzbyt@ukr.net

 

 

© (C) Sambir, I.Kuzbyt