Пошук по сайту  

   

Пошук роботи!  

Вакансії C# developer

Работа в Украине

   

Реклама  

Скачуйте відеуроки для створення сайту за допомогою SMS Joomla 

реклама

 

 

   

Ми в Facebook  

   

Статистика  

Користувачі
3
Статті
207
Перегляди статей
2018666
   

Реклама в мережі  

   

Ми знаходимось тут  

   

Посібник Delphi  

ДОСТУПНИЙ ВИКЛАД,

ЦІКАВІ ПРИКЛАДИ, ВИХІДНІ КОДИ.

ЦІНА ДИСКА З МАТЕРІАЛАМИ - 500 грн. 

Якщо ваша карта обслуговується ПриватБанком тоді переведіть потрібну суму через Приват24 на карту    5168 7573 0556 9925 або натисніть на посилання "Перейти до оплати", щоб здійснити миттєвий платіж без комісії. Перейти до оплати!

 Звертайтесь за адресою еmail:kuzbyt@ukr.net

 
   

Посібник по C#  

 Вивчаємо сучасну мову  програмування C# 7.0

ПРОГРАМУЄМО в VISUAL STUDIO 2017

ЦІНА ДИСКА З МАТЕРІАЛАМИ - 1000 грн. 

Якщо ваша карта обслуговується ПриватБанком тоді переведіть потрібну суму через Приват24 на карту    5168 7573 0556 9925 або натисніть на посилання "Перейти до оплати", щоб здійснити миттєвий платіж без комісії. Перейти до оплати!

 Звертайтесь за адресою еmail:kuzbyt@ukr.net

Тут Подяка на підтримку сайту
 
   

Випадкове фото  

   

Наш відеоканал  

   

Відвідування сайту  

Яндекс.Метрика

 

   

Відеокурс по С++  

   

Рекомендуємо:  

   

 Текстові документи створюють за допомогою текстових редакторів, наприклад, MsWord, WordStar тощо, зберігають у файлах, виводять на екран для візуального перегляду і видруковують на папері. Гіпертекстові документи, на відміну від звичайних текстових документів не призначені для виведення на папір. Головне їх застосування - подання інформації на екран комп’ютера.

     Під час створення гіпертекстового документа інформацію детально добирають, оскільки великі за обсягом тексти читати з екрана незручно. Зазвичай такі тексти зберігають не в одному, а у декількох файлах. Інформацію з цих файлів користувач виводить на екран лише тоді, коли вона йому потрібна, і у такій послідовності, яка його влаштовує. Робить це він за допомогою гіперпосилань.

 Як Вам відомо, гіперпосилання може мати вигляд підкресленого тексту іншого, ніж основний текст, кольору, рисунка або деякого значка піктограми. Воно містить невидиму для користувача частину-адресу файлу чи позначки у документі, до якої потрібно перейти, і реагує на на укажчик і клацання миші. Якщо укажчик миші навести га гіперпосилання, то він набуде вигляду долоні. Якщо тепер клацнути лівою кнопкою миші, то виконається перехід на інше місце в тексті або відкриється новий файл. Такий файл може містити текст, зву чи відеозображення. .

Гіпертекст- це електронний документ, який містить гіперпосилання на інші документи. Термін "гіпертекст" у 1969 р. запровадив Тед Нельсон, хоча принцип організації інформації з використанням посилань відомі віддавна. Візьмемо для прикладу енциклопедичний словник. Ідею гіпертекстових інформаційних систем на теоретичному рівні сформулював В. Буш у 1945 р.

Гіпертекстова технологія - це інформаційна технологія, що базується на використанні гіпертекстів. Її застосовують у комп’ютерних енциклопедіях і навчальних програмах, у прикладних програмах для роботи з довідковою інформацією, а також для організації доступу до інформації у WWW- просторі, тобто для роботи з web-документами.

Розглянемо відмінність між звичайним гіпертекстовим документом й web-документом. Звичайні гіпертекстові документи, наприклад  з комп’ютерної енциклопедії зберігаються  на одному диску, а web-документи однієї тематики можуть розташовуватись на комп’ютерах-серверах у різних кінцях світу. Якщо пересилання файлів  лініями зв’язку відбувається швидко, користувач може навіть не звернути уваги на те, що інформацію він отримав не зі свого комп’ютера, а із серверу, який знаходиться в Токіо, у Львові чи в Нью-Йорку.

Web-документи зберігаються і пересилаються як текстові файли з розширенням HTM чи HTML тощо. Це звичайні тексти, написані мовою HTML. Відображаються такі тексти на екрані зовсім інакше, ніж вони виглядають у HTML-файлі. Для відображення html-файлів використовують броузери.

         Отже, web-документ - це текст, написаний  мовою HTML чи іншою, який призначений для перегляду  електронної інформації на екрані комп’ютера за допомогою браузера.

       Web- документ, який ми бачимо на екрані броузера, називається web-сторінкою. Це пов’язано з тим, що хорошим стилем уважається подання деякої  частини інформації на одній умовній сторінці. Бажано, щоб web-сторінка поміщалась на одній двох екранних сторінках і використання вертикального скролінгу було мінімальним. Додаткову інформацію користувач має читати на інших сторінках, користуючись гіперпосиланням. Декілька web-документів на одну тему, що є на деякому комп’ютері чи належить власникові, утворюють web-вузол (Web-сайт).

Web-вузли створюють Web-дизайнери для університетів, фірм, магазинів, громадських організацій, окремих осіб з метою реклами напрямків діяльності, послуг, товарів, зокрема комп’ютерних програм, пошуку партнерів, надання користувачам корисної інформації для вирішення побутових чи виробничих проблем тощо.

           Web-дизайн - це сукупність правил і рекомендацій, якими мають користуватися автори, якщо вони хочуть, щоб їхні сторінки були інформативними і виглядали привабливо. Одне з найважливіших правил Web-дизайну полягає у структуризації інформації, вдалому поділі її на окремі частини і налагодження зв’язків між ними. Розглянемо структуру Web-документа. Простий документ складається з текстових блоків, двох трьох рисунків невеликих розмірів, горизонтальних ліній та гіперпосилань. Більш складні web-документи містять фрейми - рамки, в яких одночасно відображаються різні сторінки; елементи керування - кнопки, перемикачі, поля діалогу; динамічні ефекти та графічні об’єкти ActiveX чи Flash. Текстові блоки є трьох головних типів: короткі текстові абзаци, списки, таблиці.

       Згідно з чинним стандартом абзаци на класичній Web-сторінці відокремлюються порожнім рядком і не мають відступів у першому рядку. Абзац може бути вирівняний до одного з країв або до центру екрана. Особлива зручність перегляду інформації зумовлена тим, що в нормальному режимі web-сторінка не має горизонтальної смуги прокручування, а вертикальна може бути. Броузер автоматично масштабує горизонтальне зображення різних елементів сторінки, враховуючи характеристики монітора комп’ютера і розміри Windows-вікна, в якому демонструється документ.

 Інформація на сторінці традиційно подається на сірому чи білому тлі, але її можна розмістити і на кольоровому тлі чи білому тлі, але її можна розмістити і на кольоровому тлі чи тлі картинки з деякого графічного файла. Створючи web-документ, потрібно стежити, щоб обсяг усіх файлів, зокрема, графічних і ведеододатків був невеликим. великі файли броузер зчитує довго і в читача може не вистачити терпіннія очікувати на їхне надходження. Тому перед тим, як вставити у свою Web-сторінку графічний, звуковий чи відеофайл варто взяти до уваги пропускну спроможність наявної лінії зв’язку.

Для створення web-сторінок використовують гіпертекстові редактори, наприклад, HotMetalPro, Hot Dog Professional, Netscape, webedit, HTMLWriter, HTML Assistant, HTMLLed, де використовується мова HTML - Hyper Text Markup Language ( мова для розмічування гіпертекстових документів). Сучасні редактори, такі як FrontPage, DreamViewer, Ms Word тощо, дають змогу створювати web-сторінки методом конструювання, тобто без застосування мови HTML. Вони генерують цей код автоматично. Ми вивчатимемо два способи створення web-сторінок: за допомогою мови HTML; методом візуального конструювання засобами мови Ms Word і FrontPage.

 

 

   

Поділіться з друзями!

Соціальні мережі

   

Сайт для перевірки своїх знань з програмування на сайті:http://www.quizful.net/test

Онлайн тести  для програмістів: https://proghub.ru/


 Розробка сайтів, інтернет-магазинів під ключ. Створення програмного забезпечення для обліку в магазинах,

гуртовнях, ведення власного бізнесу та інших. Написання дипломних та курсових робіт з програмування, баз даних.

 

Звертайтесь за адресою email:kuzbyt@ukr.net

 

 

© (C) Sambir, I.Kuzbyt