Пошук по сайту  

   

Пошук роботи!  

Вакансії C# developer

Работа в Украине

   

Реклама  

Скачуйте відеуроки для створення сайту за допомогою SMS Joomla 

реклама

 

 

   

Ми в Facebook  

   

Статистика  

Користувачі
3
Статті
207
Перегляди статей
2026324
   

Реклама в мережі  

   

Ми знаходимось тут  

   

Посібник Delphi  

ДОСТУПНИЙ ВИКЛАД,

ЦІКАВІ ПРИКЛАДИ, ВИХІДНІ КОДИ.

ЦІНА ДИСКА З МАТЕРІАЛАМИ - 500 грн. 

Якщо ваша карта обслуговується ПриватБанком тоді переведіть потрібну суму через Приват24 на карту    5168 7573 0556 9925 або натисніть на посилання "Перейти до оплати", щоб здійснити миттєвий платіж без комісії. Перейти до оплати!

 Звертайтесь за адресою еmail:kuzbyt@ukr.net

 
   

Посібник по C#  

 Вивчаємо сучасну мову  програмування C# 7.0

ПРОГРАМУЄМО в VISUAL STUDIO 2017

ЦІНА ДИСКА З МАТЕРІАЛАМИ - 1000 грн. 

Якщо ваша карта обслуговується ПриватБанком тоді переведіть потрібну суму через Приват24 на карту    5168 7573 0556 9925 або натисніть на посилання "Перейти до оплати", щоб здійснити миттєвий платіж без комісії. Перейти до оплати!

 Звертайтесь за адресою еmail:kuzbyt@ukr.net

Тут Подяка на підтримку сайту
 
   

Випадкове фото  

   

Наш відеоканал  

   

Відвідування сайту  

Яндекс.Метрика

 

   

Відеокурс по С++  

   

Рекомендуємо:  

   

Професія розробника в Україні зараз — одна з найпрестижніших, а технічні вузи виходять в топи рейтингів популярності серед абітурієнтів. Але не секрет, що навіть у великих компаніях працює безліч фахівців, які навчилися самостійно програмувати. AIN.UA зібрав кілька історій про те, як майбутні розробники самотужки опановували професію (отримували при цьому непрофільне освіту або ж кидали вуз, не довчившись). В основному ми спілкувалися з програмістами, але також не обійшли увагою веб-верстку.

Ми запитували учасників про те:

чому вони обрали для себе програмування?

чому не стали вчитися в профільному вузі?

складно було знайти роботу без диплома?

Ми також попросили кожного з учасників назвати ті онлайн — і оффлайн-ресурси, які він вважає корисними для самонавчання.

Володимир Агафонкін

на 4 курсі «вилетів» з стаціонару КПІ (прикладна математика) і перевівся на заочний через те, що влаштувався на роботу на повний робочий день. Самостійно вивчив JavaScript і створив популярну opensource-бібліотеку Leaflet. Працює програмістом в MapBox, грає на гітарі, соліст гурту «Обійми Дощу». Веб-розробку став вивчати, щоб зробити сайт для своєї групи

1. Ще в садочку всі мріяли бути астронавтами або гонщиками, а я заявив, що буду кібернетиком, створювати роботів :) А з того часу, як у мене з‘явився свій комп’ютер, від нього було взагалі не відірвати.

2. Вчитися самостійно доводиться більшості українських програмістів: технології розвиваються з кожним днем, а поки в академічних колах затвердять програму за новою технологією, вона застаріває років на 10-20. Цінними у вузах є тільки ті предмети, які розвивають логічне мислення (матаналіз, дискретна математика, диффури).

3. У пошуках роботи найголовнішим було почати. У мене не було досвіду роботи, тому за перше замовлення, яке я знайшов, платили копійки. Але після цього у мене були хороші приклади робіт, і друге моє замовлення в іншого клієнта оплачувалося вже в 10 разів вище, ніж перше. Якщо ти дійсно добре робиш те, чим займаєшся, відпадає необхідність шукати роботу — навпаки, компанії починають шукати тебе. Мені не раз приходили листи від Google, Apple, Facebook, Nokia і інших.

Порада по навчанню: В інтернеті мільйони навчальних матеріалів на будь-які теми, з чим завгодно можна розібратися самостійно — Google в допомогу. Найкращий спосіб чогось навчитися — придумати для себе захоплююче завдання і вчитися в мірі його виконання, крок за кроком.

Андрій Волошин

Вчився на медика, але при цьому самостійно вивчив кілька мов програмування. Зараз — Chief Technology Officer в Mobiliuz

1. Справа була в 8-му класі, батько приніс мені диск з відеоуроками з Visual Basic 6.0. І я просто взяв і почав повторювати те, що там на відео показували і коментували. Першим додатком було «Привіт, тату!». Далі старшокласник підказав мені, що є .NET 1.1 Beta і незабаром я вже писав на VB.NET і C#. В 10-11 класах на олімпіадах ще писав на С++, навіть щось вирішував на TopCoder.

2. Вступив я в медичний, хотів лікувати людей, дарувати їм здоров‘я і щастя. Але пізніше рожеві окуляри впали… Разом з моїм найкращим другом, який пішов вчитися в КПІ, ми періодично збиралися похакатонити. Мабуть, вирішальним став перший Facebook Hacker Cup — змагання з алгоритмічного програмування. Пройшов до півфіналу (десь 270-280 місце), після чого прилетіло запрошення на on-site interview в Facebook. Тоді я вирішив, що залишуся в медицині, і тому не відповів на нього. Наївний вибір, але я був тільки на третьому курсі.

3. Через кілька місяців мені написали на пошту і запросили на першу роботу в команду розробки хмарної ERP-системи як Adobe Flex developer. Через рік перейшов у Miratech, відділ автоматизації, Business Development, як C# Developer, у квітні цього року прийшов у Mobiliuz. У вільний час беру участь у різних заходах/хакатонах начебто Startup Weekend, hack4good, Facebook Hacker Cup, CodeJam. Дозволяє підтримувати мозок у тонусі.

Порада по навчанню: Я вчився по книгах: «Мова програмування Сі» (також відома як K&R) Брайана Кернигана і Денніса Рітчі, «Алгоритми на Java» Роберта Седжвік, «Чистий Код» Роберта Мартіна, робіт Ендрю Таненбаума. Можу порадити книги Thinking in Java (Bruce Eckel) і Effective Java (Joshua Bloch). Корисні онлайн-ресурси: Hacker News, «Хабрахабр», Stack Overflow, Reddit. Онлайн-курси: Algorithms від Прінстонського університету на Coursera і Developing Android Apps Udacity. Тим, хто хоче на роботу в Google або Facebook, можна повивчати geeksforgeeks.org і careercup.com. Задачки для програмістів можна вирішувати на Projecteuler.net і CheckIO.

Бортник Михайло

Пішов після першої сесії першого курсу НАУ, самостійно вивчив Ruby, зараз працює в британському музичному стартапі R&R Music. Відомий учасник київського Ruby-спільноти, співзасновник курсів Kottans.org (у минулому один з форков RubyGarage, зараз — це багатомовні курси — JS/Ruby)

1. У мене не було іншого виходу:) Дитина в сім’ї інженерів, комп'ютер в будинку з 6 років — спочатку стародавня глючна «Електроніка-МС1502», де з найбільш захоплюючих розваг була плата ПЗУ з «бейсіком». Читав книги по програмуванню. Потім — фізико-математичний ліцей, олімпіади з програмування. До 16 років я прийшов вже з багажем з Basic, Pascal та C.

 2. Чому пішов з вузу? Я ледар і роздовбай:), до того ж, відірвавшись у 16 років від батьків, не особливо думаєш про навчання. Я твердо вірив у те, що головні навички, які дає ВНЗ — це вміння шукати й систематизувати інформацію, а це я до того часу вже добре вмів.

3. Роботу без освіти шукати було нескладно. Якщо говорити саме про Ruby-програмування, я листувався juick.com (в минулому — популярна блог-платформа для гиків) з хлопцем-рубистом, і він якось написав, що шукає собі людей в команду. Він і став моїм першим тімлідом, за що йому величезне спасибі.

Порада по навчанню: Спочатку я вчився експериментуючи, потім читав книги, документацію (з англійською у мене досить непогано). Почати вчити Ruby допоміг Software Engineering for Saa на Coursera. Непоганий джерело — Stack Overflow. Як мені здається, для сучасного програміста навичка «спортивного гугления» набагато частіше приносить більше користі, ніж класичне освіту. Адже на ринку досить великий відсоток завдань не несе в собі нічого нового, і їх хтось вже колись вирішував.

Із ресурсів по Ruby можу порекомендувати такі: Rubykoans, онлайн-курси Rails for zombies, гайд why's (poignant) Guide to Ruby, книги Design patterns in Ruby, Rails Antipatterns, The Well-grounded Rubyist Девіда Блека, The RSpec book, з найцікавіших — Ruby under the Microscrope, The Clean Ruby.

Олена Моргун

Самостійно вивчила верстку, потім — PHP, JavaScript і Ruby. Зараз — Senior Ruby on Rails Developer в GlobalLogic, викладає на курсах для програмістів, одна з найвідоміших коментаторів на DOU.ua

1. Програмуванням почала цікавитися, коли рік-інший вже попрацювала у верстці. Стало цікаво: як працює те, для чого я верстаю. Почала копирсатися в коді, розбиратися в процесах.

2. Коли я вступала до вузу, програмуванням ще не захоплювалася. Вчилася на радіотехнічному у Київському політеху, в якийсь момент взяла академвідпустку, і у відпустці почала вчити верстку.

3. На жодній співбесіді не виникало ніяких проблем з тим, що у мене немає диплома програміста. Максимум згадували мимохідь, мовляв, «У вас немає профільної освіти? Ну, нічого страшного». Я змінила вже чотири місця роботи, зараз працюю в GlobalLogic і ще жодного разу не стикалася з тим, щоб ставлення як-то змінювалося через те, що немає профільного диплома.

Порада по навчанню: Я починала вчити програмування PHP, він давався дуже важко. Найскладніше самоучці змусити себе сісти і займатися. Не кидати, навіть якщо нічого не виходить, а годинами вгризатися в матеріал, пробиватися, поки не почне виходити. Головна мотивація: щиро цікавитися тим, чого вчишся. Коли я починала вивчати програмування, це був 2008 рік, і я тоді й гадки не мала, що у програмістів високі зарплати. Мені це дуже подобалося.

Для самоосвіти можу порадити Tryruby.org (тут можна спробувати програмувати на Ruby в браузері), хороший онлайн-ресурс для початківців — Codeschool.com. З книг раджу The Ruby on Rails Tutorial, «Мова програмування Ruby», The Well-Grounded Rubyist — найбільш придатна книга для просунутих.

Давид Майборода

Software Engineer в «Яндексі», автор Android-додатки для «Кинопоиск»

/** Implement to all that you love. */

public interface Loveworthy {
/**
Love is always one way.
 It's nothing to return;
@param loveable object
*/
void toLove(Object object);
}
До чого цей код, запитаєте ви? Програмування — це мистецтво. А що муза для музиканта, художника чи поета? Любов, звичайно. Ось і у програмістів є своя муза, у кожного особиста. Тут варто міркувати ширше, ніж просто любов до конкретної людини, так як творить і любов до родини, до Батьківщини…

1. Особисто мені пощастило з дитинства, у мене є старший брат, який і підштовхнув мене до програмування. Важливу роль на початковому етапі відіграє не тільки особиста зацікавленість, а й повагу до людини, яка тобі щось радить. Це до слова про те, як любов до рідних сприяє саморозвитку. А вони, як ми знаємо, поганого не побажають.
2. З моменту вступу до вузу студенти неправильно розуміють його зміст. Вуз зобов‘язаний підштовхувати до самоосвіти, а не вчити. Вчать у школі. Пам’ятаєте, коли у вузі давали завдання, більшість студентів з обурювалися «нам цього не розповідали». Та й не повинні були, будьте ласкаві, самі вже якось, а після на іспиті перевірять, чи здатний студент вивчати науку самостійно… Коли людина усвідомлює, що він може сам, в цей час вуз і зникає з життя. У мене це було на другому курсі. Хоча все ж диплом я отримав, але вже на заочці і тільки бакалавра…

3. Першу роботу знайти важко, а далі все залежить від досвіду. Користуючись нагодою, хочу сказати спасибі хлопцям, які дали мені можливість розвиватися в середовищі Android, а саме компанії Stanfy, з того моменту все кардинально змінилося :) В будь-якій роботі важлива саме команда, ніщо так не розвиває, як спілкування з розумними програмістами.

Порада по навчанню: Дуже раджу курси Роберта Седжвік на Coursera, а також його книгу «Алгоритми на Java». Але ніщо так не розвиває, як чужий код, і в цьому вам допоможе github.com.

Будник Юлія

Майже вступила на програміста, але в останній момент передумала. У вузі вивчала економіку, але інтерес до програмування і верстки нікуди не подівся. Зараз — front-end-HTML/CSS-фахівець, що працює з компанією Aejis. У портфоліо — промо-сайти для Heineken, Rolling Stone, Unilever та інших відомих брендів

1. Мій батько — дуже хороший програміст, підозрюю, що це мене надихнуло цікавитися. Ну а середовище розробки завжди інтригувало. Ці два моменти і звернули мою увагу на цю область діяльності. Але працювати в цій сфері я почала набагато пізніше і з інших причин.

2. Я готувалася вступати на факультет автоматики і обчислювальної техніки в НАУ. Але в останній момент, на порозі останнього іспиту пішла здавати іспит з іншого предмети. І по балам вступила на економічний (він по рейтингу був вище, ніж АВТ). Взагалі, це довга історія.

3. Перший довгостроковий проект я знайшла швидко. Мої перші роботи в портфоліо «для друзів» і «для себе» сподобалися замовнику. Далі просто стала набивати руку на реальних проектах. Складність була тільки в тому, що доводилося дуже багато працювати і мало досвіду. Але задоволення це приносило не менше.

Порада по навчанню: Для самоосвіти шукала інформацію в онлайні, читала книги Девіда Макфарланда. Можу порадити такі онлайн-ресурси, як codeschool.com, codecademy, codyhouse.co. З книг рекомендую CSS3: The Missing Manual, 3rd Edition Макфарланда та допомога JavaScript & jQuery: The Missing Manual, 3rd Edition.

   

Поділіться з друзями!

Соціальні мережі

   

Сайт для перевірки своїх знань з програмування на сайті:http://www.quizful.net/test

Онлайн тести  для програмістів: https://proghub.ru/


 Розробка сайтів, інтернет-магазинів під ключ. Створення програмного забезпечення для обліку в магазинах,

гуртовнях, ведення власного бізнесу та інших. Написання дипломних та курсових робіт з програмування, баз даних.

 

Звертайтесь за адресою email:kuzbyt@ukr.net

 

 

© (C) Sambir, I.Kuzbyt