Пошук по сайту  

   

Пошук роботи!  

Вакансії C# developer

Работа в Украине

   

Реклама  

Скачуйте відеуроки для створення сайту за допомогою SMS Joomla 

реклама

 

 

   

Ми в Facebook  

   

Статистика  

Користувачі
3
Статті
202
Перегляди статей
1882962
   

Реклама в мережі  

   

Ми знаходимось тут  

   

Посібник Delphi  

ДОСТУПНИЙ ВИКЛАД,

ЦІКАВІ ПРИКЛАДИ, ВИХІДНІ КОДИ.

ЦІНА ДИСКА З МАТЕРІАЛАМИ - 500 грн. 

Якщо ваша карта обслуговується ПриватБанком тоді переведіть потрібну суму через Приват24 на карту    5168 7573 0556 9925 або натисніть на посилання "Перейти до оплати", щоб здійснити миттєвий платіж без комісії. Перейти до оплати!

 Звертайтесь за адресою еmail:kuzbyt@ukr.net

 
   

Посібник по C#  

 Вивчаємо сучасну мову  програмування C# 7.0

ПРОГРАМУЄМО в VISUAL STUDIO 2017

ЦІНА ДИСКА З МАТЕРІАЛАМИ - 1000 грн. 

Якщо ваша карта обслуговується ПриватБанком тоді переведіть потрібну суму через Приват24 на карту    5168 7573 0556 9925 або натисніть на посилання "Перейти до оплати", щоб здійснити миттєвий платіж без комісії. Перейти до оплати!

 Звертайтесь за адресою еmail:kuzbyt@ukr.net

Тут Подяка на підтримку сайту
 
   

Випадкове фото  

   

Наш відеоканал  

   

Відвідування сайту  

Яндекс.Метрика

 

   

Відеокурс по С++  

   

Рекомендуємо:  

   

Вивчення нової мови може здатися страшним завданням. Тим не менш, як і в будь-якому вигляді навчання, тут існують певні техніки і прийоми, які допоможуть вам вивчити нову мову швидше й ефективніше. В цій статті представлено 10 найкращих прийомів, які можуть використовувати цілеспрямовані програмісти, щоб швидко почати писати, використовуючи нову мову. 

1. Встановіть часові зобов'язання у навчанні 
Дуже часто ми думаємо, що зможемо вивчити нову мову, приділяючи на це півгодини на день протягом тижня. Незважаючи на те, що це в кінцевому результаті все-таки спрацює, це далеко не так ефективно, як повністю приділити день або два, протягом яких ви не будете робити нічого іншого, крім вивчення мови. Вивчення великими, нерозділеними блоками - це найкращий спосіб щоб дійсно поринути у мову. 
Заняття невеликої тривалості не дуже продуктивні для вивчення мови, тому що більша частина часу витрачається на повернення до того темпу, який ви набрали під час минулого заняття. Повторення само по собі може зайняти половину часу, відведеного на день. 

2. Заведіть шпаргалки 
Шпаргалки можуть виявитися більш цінними, ніж це може здатися на перший погляд. Шпаргалки - це один із найбільш корисних джерел інформації, які є в нашому розпорядженні при вивченні мови. Шпаргалки - це не тільки корисні нагадування, вони також надають швидкий огляд зразків і команд, які допомагають визначити мову. Просто глянувши на шпаргалки, ви можете швидко схопити синтаксис мови, що робить його розуміння набагато простішим. 

3. Зберіть всі необхідні матеріали 
Є безліч ресурсів для вивчення мов. Одні вам підійдуть, інші не дуже. Збір великої кількості інформації - це хороший спосіб використання «холістичного» підходу до мов, це допоможе вам швидко розпізнавати стилі написання і джерела, що ви розумієте краще за інші. Знайти пристойний підручник з програмування - теж гарна ідея, але в багатьох випадках, коли ви намагаєтеся знайти початкову інформацію про мову, найкращим кроком для вас буде зайти в Гугл і почати збирати інформацію. Ви можете зібрати таку інформацію: 
• Керівництва 
• Статті-підказки 
• Кращі прийоми 
... І будь-який інший матеріал, пов'язаний зі вступними темами. 
Відмінне джерело, хоч і платне, це членство в онлайн біблиотеці O'Reilly, що надає доступ до всіх відмінних посібників та книг O'Reilly в міріаді тем з програмування. 
Одну річ можна сказати напевно: вам необхідно розраховувати на людей, які вважаються експертами в тій мові, який ви вивчаєте. У цьому випадку ви можете бути впевнені, що вивчаєте кращі прийоми з самого початку, і не підхоплює ніякі погані звички. 

4. По-справжньому, чесно розумійте документацію 
Занадто часто люди намагаються швиденько пройти інформацію, представлену в документації для початківців. За мною теж є цей гріх. Я намагаюся швидко пробігти основи мови програмування і відразу ж перескочити до вказівкок і прикладів застосування. Керівництва - це відмінна допомога в розумінні мови, але вони не готують до розвитку, розвиток в мові, як це роблять основи. Перед тим як почати ходити, треба поповзати. 
Перечитуйте інформацію. Переконайтеся, що ви повністю зрозуміли основи мови, перед тим, як поринати в роботу з прикладами. Розуміння основ дозволяє вчитися швидше, так як у вас є твердий фундамент перед тим, як ви почнете будувати на цих засадах. 

5. Дайте інформації устоятися і зробіть перерву 
Після того, як ви зібрали матеріали, прочитали і зрозуміли основи, здається природнім - ринутись прямо до створення пробних програм. Але все-таки, щоб відбувалося належне навчання, необхідно, щоб інформація «замаринувалась» у вашій голові протягом кількох годин. Відпочиньте, розважтесь, робіть щось абсолютно не пов'язане з мовою програмування, щоб дозволити своєму мозку підсвідомо систематизувати вивчене. 
Відмінний прийом - присвятити день вивченню основ мови, потім дати інформації устоятись у вашій голові протягом доби, і почати працювати над пробними додатками на наступний день. 

6. Створіть спробну програму з базою даних 
Після того, як ви зібрали всі матеріали і присвятили достатній час вивченню будови блоків мови, настає етап створення пробної програми. 
У більшості мов є навчальні приклади, які ви можете використовувати для створення чогось робочого, щоб зрозуміти основи того, як складаються програми. Спробуйте знайти прості програми, які мають інтерфейс з базою даних, такі як блог або списки todo. Ці типи програм дозволяють зрозуміти, яка різниця між мовами, і інформують вас з приводу нюансів. 

7. Боріться з багами 
Розуміння того, як виправляти помилки - це суттєва частина вивчення нової мови. А їх ви точно зустрінете під час навчання. Деякі новачки кидаються в сльози, коли знаходять помилки в своєму коді, і не досить борються, щоб з'ясувати, що змусило код дати збій. 
Дізнаватися, що ви не можете зробити, так само важливо, як і дізнаватися, що ви можете зробити за допомогою цієї мови. 
Провали - це неминучий і корисний аспект вивчення. Вінстон Черчіль одного разу сказав, що «успіх - це шлях від провалу до провалу без втрати ентузіазму». Не здавайтеся перед мовою програмування, якщо ви не можете моментально змусити її працювати. 
Навряд чи якась мова настільки легка у вивченні. Якщо ви дійсно застрягли, наступні кроки послужать вам допомогою. 

8. Розраховуйте на реальних людей 
Вивчення мови не повинно бути одиночною спробою. Є багато людей, які вчинили ті ж самі помилки, що і ви, так що прохання про допомогу - це відмінний спосіб пробитися крізь найжорсткіші баги. Якщо ви не можете отримати відповідь на форумах, які присвячені мові програмування, чи на IRC каналах, використовуйте також такі ресурси: 
• Webmasterworld 
• Форуми, присвячені вивченню мов програмування 
• IRC - один з найбільш цінних ресурсів, які надають більшість проектів з мов програмування. Тільки подумайте: на IRC повно активних гуру, які швидше за все, із захопленням дадуть відповідь на будь-які ваші питання. Навіть якщо вам вдасться поставити в безвихідь цих неймовірно розумних людей, як правило, вони зі шкіри вилізуть, щоб допомогти вам знайти відповідь. 
У IRC груп з мов програмування іноді погана репутація «снобіської еліти», яка не спілкується з новачками. Я ніколи в цьому не переконувався. Я вірю, що якщо ви поважаєте час цих гуру та формулюєте ваше запитання чемно, ви отримаєте ввічливу відповідь. Потрібно пам'ятати, що ці люди викликаються витратити їх цінний час на допомогу таким новачкам, як ми, у вивченні мови, що вони знають досконало. 
* Twitter - готовий посперечатися, ви не думали, що Twitter може бути хорошим джерелом для програмування. А Twitter - дійсно чудовий ресурс, щоб запитати у друзів поради. 

9. Повторюйте 
Тепер, коли ви пробралися через пробні програми, і відчули ейфорію від створення чогось дійсно робочого, дуже важливо переглянути, що ви вивчили. Це допоможе закріпитися у вашому мозку того, що потрібно для створення програми. Наступного разу вам не знадобиться вчитися так багато, що довелося робити для створення цієї програми. 

10. Дайте зобов'язання практикуватися 
І нарешті, коли ви успішно вивчили нову мову програмування, важливо дати собі зобов'язання практикуватися і розширювати вивчене. Практика - ключ до вивчення, так що важливо регулярно виділяти час для застосування нових знань. Інакше через деякий час ви втратите більшість того, що вже вивчили. 
Чим більше мов ви навчаєте, тим простіше стає вчити нові. Виникають образи, і процес стає дуже знайомим. Незважаючи на відмінності в тому, як кожна з мов працює і веде себе, у всіх є спільна фундаментальна база.

   

Поділіться з друзями!

Соціальні мережі

   

Сайт для перевірки своїх знань з програмування на сайті:http://www.quizful.net/test

Онлайн тести  для програмістів: https://proghub.ru/


 Розробка сайтів, інтернет-магазинів під ключ. Створення програмного забезпечення для обліку в магазинах,

гуртовнях, ведення власного бізнесу та інших. Написання дипломних та курсових робіт з програмування, баз даних.

 

Звертайтесь за адресою email:kuzbyt@ukr.net

 

 

© (C) Sambir, I.Kuzbyt