Пошук по сайту  

   

Пошук роботи!  

Вакансії C# developer

Работа в Украине

   

Реклама  

Скачуйте відеуроки для створення сайту за допомогою SMS Joomla 

реклама

 

 

   

Ми в Facebook  

   

Статистика  

Користувачі
3
Статті
203
Перегляди статей
1925625
   

Реклама в мережі  

   

Ми знаходимось тут  

   

Посібник Delphi  

ДОСТУПНИЙ ВИКЛАД,

ЦІКАВІ ПРИКЛАДИ, ВИХІДНІ КОДИ.

ЦІНА ДИСКА З МАТЕРІАЛАМИ - 500 грн. 

Якщо ваша карта обслуговується ПриватБанком тоді переведіть потрібну суму через Приват24 на карту    5168 7573 0556 9925 або натисніть на посилання "Перейти до оплати", щоб здійснити миттєвий платіж без комісії. Перейти до оплати!

 Звертайтесь за адресою еmail:kuzbyt@ukr.net

 
   

Посібник по C#  

 Вивчаємо сучасну мову  програмування C# 7.0

ПРОГРАМУЄМО в VISUAL STUDIO 2017

ЦІНА ДИСКА З МАТЕРІАЛАМИ - 1000 грн. 

Якщо ваша карта обслуговується ПриватБанком тоді переведіть потрібну суму через Приват24 на карту    5168 7573 0556 9925 або натисніть на посилання "Перейти до оплати", щоб здійснити миттєвий платіж без комісії. Перейти до оплати!

 Звертайтесь за адресою еmail:kuzbyt@ukr.net

Тут Подяка на підтримку сайту
 
   

Випадкове фото  

   

Наш відеоканал  

   

Відвідування сайту  

Яндекс.Метрика

 

   

Відеокурс по С++  

   

Рекомендуємо:  

   

В даний час програмування стає невід'ємною інструментом діяльності широкого кола осіб: від фахівців в сфері послуг до ІТ-фахівців. Найпопулярнішими мовами програмування є Java, С, C ++, Python, C # [1]. Їх вивчення починається, як правило, зі школи: учні освоюють мінімальний рівень володіння будь-якою мовою і можуть застосовувати наявні знання при вирішенні завдань.

В силу того, що актуальними є професії, пов'язані з інформатикою, робототехнікою і програмуванням, то важливим аспектом навчання в школі є актуальність отриманих знань, їх відповідність вимогам роботодавців, і запитам суспільства, тому одним з ключових питань стає вибір будь-якого інструменту навчання. Тому, таким інструментом може стати мова Python.

Дуже мало людей стає професійними письменниками, але писати й читати повинен вміти кожен. Те ж саме можна сказати і про програмування.

Вже зараз з'являється все більше професій на стику програмування, математики, фізики, біоінженерії, економіки. Ми маємо підготувати наших дітей до майбутнього, в якому вони будуть жити.

Дітям подобається проводити багато часу з новими технологіями, але частіше за все ви можете застати їх за такими заняттями, як ігри, спілкування в чатах з друзями, пошук в інтернеті та іншим активним користуванням. При цьому вони зовсім не орієнтовані на свідоме використання цих технологій та самореалізацію з їх допомогою. Це схоже на те, якби вони вміли читати, але не вміли писати.

В українських школах програмування було обов'язковим в 90-х (воно, правда, мало нагадує сучасне програмування), але останнім часом його замінили на вивчення "як зареєструвати електонну пошту та відправити email". По суті, набір молодого клерка. До недавнього часу дітей в британських школах, як і українських дітей, вчили просто користуватися комп'ютером: заходити в інтернет, копіювати файли в DOS, редагувати документи в Word, Excel і таке інше. Під час реформи початкової освіти в Британії інформатику замінили програмуванням, яке є обов'язковим до вивчення. Уряд сподівається таким чином підготувати ґрунт для розвитку IT-бізнесу в країні, створення стартапів та інших високотехнологічних компаній.

1 березня 2016 р. у 22 українських містах стартує проект «Технологічна нація». Його мета – безкоштовно навчити українців основам програмування. Ініціював проект фонд «BrainBasket». Організація має амбітну мету – до 2020 року підготувати 100 000 нових it-спеціалістів.

Заняття проходитимуть у форматі «blended learning» (змішане навчання), що передбачає самостійну роботу з лекційним матеріалом, викладеним в онлайн, і аудиторну практику під керівництвом досвідчених менторів. Практичні заняття проходитимуть у 100 бібліотеках по всій Україні. Участь в програмі не потребує попередніх технічних навичок. Подати заявку на участь можуть всі охочі. Єдиними критеріями відбору є володіння комп’ютером на рівні впевненого користувача та знання англійської мови на рівні upper-intermediate або вище.  Журналісти «Громадського ТБ: Черкаси» поспілкувалися з директором «BrainBasket Foundation» Володимиром Люлькою про проект і про те, як живе ІТ-галузь в Україні.

 

Професія розробника в Україні зараз — одна з найпрестижніших, а технічні вузи виходять в топи рейтингів популярності серед абітурієнтів. Але не секрет, що навіть у великих компаніях працює безліч фахівців, які навчилися самостійно програмувати. AIN.UA зібрав кілька історій про те, як майбутні розробники самотужки опановували професію (отримували при цьому непрофільне освіту або ж кидали вуз, не довчившись). В основному ми спілкувалися з програмістами, але також не обійшли увагою веб-верстку.

Український уряд оприлюднив програму підтримки IT-галузі, згідно з якою уроки інформатики в школах можуть бути замінені на уроки програмування. Ініціаторами змін стали народні депутати, які раніше були керівниками ІТ-компаній.

Вивчення нової мови може здатися страшним завданням. Тим не менш, як і в будь-якому вигляді навчання, тут існують певні техніки і прийоми, які допоможуть вам вивчити нову мову швидше й ефективніше. В цій статті представлено 10 найкращих прийомів, які можуть використовувати цілеспрямовані програмісти, щоб швидко почати писати, використовуючи нову мову. 

 «Я думаю, що в майбутньому все, а не тільки програмісти будуть пов'язані з елементами програмування», - вважає Марк Цукерберг. Оскільки в цьому майбутньому доведеться жити нашим дітям, пора підготувати їх до труднощів, тобто навчити програмувати.

 

Навіщо вчити дитину програмуванню? Тим більше якщо у вас росте майбутня балерина або футболіст? Відповідь проста: для того, щоб навчити логічно мислити і планувати свої дії. Батьки хваляться, що сучасні діти майже з пелюшок вміють включати планшети і комп'ютери. Інтерес до техніки і тягу до розваг можна поєднати з навчанням і розвитком, запропонувавши дитині ігри, які навчать складати алгоритми і навіть писати код.

 

Як створити найпростіший медіаплеєр з допомогою ООП «Delphi»

Для того, щоб створити невеликий медіа-плеєр за допомогою об'єктно-орієнтованої мови програмування Delphi, вам знадобиться вже встановлена програма Delphi7,  або схожі на неї програми(версії), які використовують мову ООП «Delphi».

Рівень складності: Легко

 Інструкція

Регулярно отримую дані запитання від початківців. Тому спробую дати відповідь усім одразу.

Загалом розкажу про таке:
— коли і як варто читати;
— які книги читати, залежно від мови програмування;
— а також розкажу, що читав сам, коли починав.

Для чого книга взагалі?

Книга — це ресурс для навчання досить грунтовний та об’ємний. Технічна книга часто дає не просто техніки і поради, але й погляд з «пташиного польоту» на певні концепції, ідеї та загальне розуміння предмету.

 

Специфіка професії програміста:

Плюси професії:

Постійне професійне самовдосконалення,

Високий попит на ринку,

Висока заробітна плата,

Працювати можна не маючи диплома,

Переважно творча професія.

Мінуси професії:

Те, що зрозуміло програмісту, не завжди зрозуміло користувачеві доводиться багато пояснювати,

Трапляється працювати в авральному режимі,

Робота за комп'ютером погано позначається на здоров'ї,

І тут знаходиться місце рутині,

Професія накладає відбиток на характер.

 

   

Поділіться з друзями!

Соціальні мережі

   

Сайт для перевірки своїх знань з програмування на сайті:http://www.quizful.net/test

Онлайн тести  для програмістів: https://proghub.ru/


 Розробка сайтів, інтернет-магазинів під ключ. Створення програмного забезпечення для обліку в магазинах,

гуртовнях, ведення власного бізнесу та інших. Написання дипломних та курсових робіт з програмування, баз даних.

 

Звертайтесь за адресою email:kuzbyt@ukr.net

 

 

© (C) Sambir, I.Kuzbyt