Пошук по сайту  

   

Пошук роботи!  

Вакансії C# developer

Работа в Украине

   

Реклама  

Скачуйте відеуроки для створення сайту за допомогою SMS Joomla 

реклама

 

 

   

Ми в Facebook  

   

Статистика  

Користувачі
3
Статті
203
Перегляди статей
1924930
   

Реклама в мережі  

   

Ми знаходимось тут  

   

Посібник Delphi  

ДОСТУПНИЙ ВИКЛАД,

ЦІКАВІ ПРИКЛАДИ, ВИХІДНІ КОДИ.

ЦІНА ДИСКА З МАТЕРІАЛАМИ - 500 грн. 

Якщо ваша карта обслуговується ПриватБанком тоді переведіть потрібну суму через Приват24 на карту    5168 7573 0556 9925 або натисніть на посилання "Перейти до оплати", щоб здійснити миттєвий платіж без комісії. Перейти до оплати!

 Звертайтесь за адресою еmail:kuzbyt@ukr.net

 
   

Посібник по C#  

 Вивчаємо сучасну мову  програмування C# 7.0

ПРОГРАМУЄМО в VISUAL STUDIO 2017

ЦІНА ДИСКА З МАТЕРІАЛАМИ - 1000 грн. 

Якщо ваша карта обслуговується ПриватБанком тоді переведіть потрібну суму через Приват24 на карту    5168 7573 0556 9925 або натисніть на посилання "Перейти до оплати", щоб здійснити миттєвий платіж без комісії. Перейти до оплати!

 Звертайтесь за адресою еmail:kuzbyt@ukr.net

Тут Подяка на підтримку сайту
 
   

Випадкове фото  

   

Наш відеоканал  

   

Відвідування сайту  

Яндекс.Метрика

 

   

Відеокурс по С++  

   

Рекомендуємо:  

   

 «Я думаю, що в майбутньому все, а не тільки програмісти будуть пов'язані з елементами програмування», - вважає Марк Цукерберг. Оскільки в цьому майбутньому доведеться жити нашим дітям, пора підготувати їх до труднощів, тобто навчити програмувати.

 

Навіщо вчити дитину програмуванню? Тим більше якщо у вас росте майбутня балерина або футболіст? Відповідь проста: для того, щоб навчити логічно мислити і планувати свої дії. Батьки хваляться, що сучасні діти майже з пелюшок вміють включати планшети і комп'ютери. Інтерес до техніки і тягу до розваг можна поєднати з навчанням і розвитком, запропонувавши дитині ігри, які навчать складати алгоритми і навіть писати код.

 

Kodable

Як думаєте, з якого віку потрібно починати навчання програмуванню? Розробники Kodable стверджують, що їхня гра доступна дворічним дітям. Вчитися коду можна раніше, ніж вчити букви. Ганяти по лабіринтах веселі пики дійсно можуть навіть малюки, а заодно освоювати складання програм, вказуючи послідовність дій. Підказки та рекомендації виконані за допомогою графіки, так що читати дитині нічого не доведеться.

Kodable рекомендують для вивчення інформатики в початковій школі: вчителі та батьки можуть контролювати процес навчання, встановлювати рівні складності і стежити за успіхами. Відмінний початок для найменших.

 САЙТ: KODABLE

 

Code.org

На сайті Code.org, створеному некомерційною організацією, міжнародним рухом «Година програмування», зібрано кілька освітніх курсів для дітей і дорослих. Вік, з якого можна починати, - чотири роки. Однією гри, яка навчить всьому і відразу, там немає, зате є покрокове ігрове навчання з персонажами різних мультфільмів. Переходячи від рівня до рівня, можна вчитися і створювати свої короткі програми.

 СайТ: СODE.ORG

Lightbot

У грі, доступної на смартфоні або планшеті, маленький робот, підкоряючись командам, повинен запалити в потрібних місцях лампочки. Головне завдання, яке при цьому буде стояти перед дитиною, - спроектувати шлях іграшки за допомогою простих команд. Завдання батьків - пояснити малюкам, що означають картинки.

Не факт, що дитина, що грає в Lightbot, виросте геніальним розробником, але зате точно навчиться планувати дії і складати найпростіші алгоритми. Цю програму теж можна рекомендувати як одну із стартових навіть для дошкільнят 4-6 років. Розробники пропонують і більш складну версію, яка підійде для дітей старше дев'яти років.

Батьки, до речі, теж із задоволенням можуть витратити час на складання маршрутів. Робот досить кумедний, щоб сподобатися дітям, і досить серйозний, щоб не набридати дорослим.

 САЙТ: LIGHTBOT

ПіктоМір

«ПіктоМір», розроблений НИИС РАН за замовленням Російської академії наук, - російська відповідь зарубіжним аналогам. У НИИС РАН вже розробили систему «Кумир», в якій з програмуванням знайомляться старші школярі, але ігрового елемента в ній немає. «ПіктоМір», розрахований на дошкільнят, вийшов захоплюючим і дуже доступним.

Робот розфарбовує поля, а дитина вчиться складати алгоритми. Всі підказки виконані за допомогою графіки, тому «ПіктоМір» можна спокійно давати дітям, які не вміють читати, починаючи з п'яти років: помітно, що вчені постаралися зробити дії зрозумілими навіть для малюків. Якщо батьки не знають англійської мови і нічого самі не розуміють в програмах, але дуже хочуть розвивати логічне мислення у дітей, «ПіктоМір» буде справжнім порятунком. Мобільні версії доступні для IOS, Android і Windows Phone, але викачувати останні два доведеться з сайту розробника.

 САЙТ:ПИКТОМИР

 Robozzle

Виконати завдання і скласти алгоритм руху стрілки по пазлу - такий сенс у гри, в яку можуть зіграти вже молодші школярі. Правда, звичайна стрілка навряд чи захопить семирічок надовго, тим більше якщо це буде перша з подібних ігор. Зате може серйозно зацікавити школярів з десяти років, вже знайомих з алгоритмізацією, тому що найцікавіші головоломки, звичайно, зустрічаються на більш складних рівнях. Robozzle надає майже необмежені можливості по створенню і пошуку нових завдань, тому найбільше підходить не для вивчення азів, а для постійного повторення і практики.

 САЙТ: ROBOZZLE

Cargo-Bot

Ще одна проста для освоєння гра, на початкових рівнях в якій комфортно будуть себе почувати дошкільнята. Оскільки тексту в ній мало, дітям достатньо розрізняти окремі букви, щоб виконати перші завдання і перекласти ящики за менше число ходів з місця на місце. Над складними комбінаціями навіть дорослі зможуть задуматися надовго. Серед інших навчальних і розважальних додатків Cargo-Bot виділяється дуже приємною картинкою. До речі, Cargo-Bot був повністю запрограмований  на Ipad.

 

  



  САЙТ:Cargo-Bot

 CodeMonkey

Вже багато було написано про гру CodeMonkey, яка просто зобов'язана зайняти гідне місце в списку ігрових навчалок для дітей.

Онлайн-гра, в якій крок за кроком діти вчаться керувати забавною мавпочкою, побудована дуже просто і наочно. Кожен новий рівень розповідає про можливості програмування, а щоб виконати таке завдання, доведеться застосувати знання з попереднього уроку. Щоб дійти до банана, потрібно кілька хвилин, тому заняття зручно планувати так, щоб дитина залишався захоплений і не встигав втомитися.

Великий плюс CodeMonkey в тому, що ця гра дає уявлення про синтаксис як такому, тому що команди потрібно вибирати за допомогою піктограм, а послідовність дій записується рядками майже справжнього коду.

 

 

САЙТ: CODEMONKEY

Scratch

Включати  Scratch в цей список не зовсім чесно, тому що це не гра, а спеціально розроблена середовище для навчання дітей програмуванню, а не включати не можна, тому що це відмінний освітній інструмент. Авторство цій програмі  належить Массачусетському технологічному університету, а в співтоваристві більша частина інформації переведена на російську мову, тому що Дряпанка доступна для дуже широкої аудиторії.

Можливості у Дряпанки дійсно вражаючі, хоча в ньому немає завдань і рівнів, зате є море фантазії і засобів для її застосування. Оскільки мета в кожному проекті дитина повинна встановити самостійно, то і універсальних рішень немає, зате є простір для творчості, якого не вистачає в іграх, навчальних алгоритмізації. Дряпанка відмінно підійде для дітей від восьми років, яким вже набридло ганяти роботів і мавпочок за звичними маршрутами.

 

САЙТ:SCRATCH 

 СeeBot

Не можна забувати про класику, навіть неабияк запилену. Навчальні ігри CeeBot з'явилися в 2003 році як спеціальна розробка для освітніх установ. Спочатку розробники створили Colobot - гру про колонізацію нової планети, головна фішка якої була в тому, що для управління персонажами потрібно було писати свої програми.

CeeBot - ігровий навчальний курс з декількох завдань з докладними інструкціями. Історія про програмованих роботів на новій планеті, що знищують місцеву фауну, звичайно, для малюків не підійде, але для підлітків, які вже встигли захопитися інформатикою та уявляють собі, що таке алгоритм, стане непоганим посібником. Виглядає CeeBot на тлі сучасних ігор блідо, але де ще дитина буде управляти персонажами, створюючи власні програми, максимально наближені до синтаксису С ++?

САЙТ:СEEBOT

CodeCombat

CodeCombat - це вже серйозно, тому що в цій грі вчать справжній код і з переможця вийде готовий програміст. Ви обираєте мову програмування, на якій доведеться писати команди для свого персонажа (гра пропонує Python, JavaScript, Lua або декілька експериментальних начебто CoffeScript), і відправляєтеся в подорож за кристалами.

Садити за гру можна хлопчиків і дівчат від восьми років. Навчання та підказки російською мовою, за $ 9,99 можна кожен місяць отримувати нові рівні для проходження (перші 70 безкоштовні). Гра може використовуватися в школах, є окремі бонуси для вчителів.

У грі перед стартом кожного рівня дитина буде читати забавні і мотивують цитати про програмування, що нагадують, що «цей код сам себе не вивчить». CodeCombat захоплює сильніше, ніж звичайні «бродилки» і «стрілялки», одна з кращих комбінацій відпочинку та навчання.

САЙТ: СODECOMBAT

 

 

   

Поділіться з друзями!

Соціальні мережі

   

Сайт для перевірки своїх знань з програмування на сайті:http://www.quizful.net/test

Онлайн тести  для програмістів: https://proghub.ru/


 Розробка сайтів, інтернет-магазинів під ключ. Створення програмного забезпечення для обліку в магазинах,

гуртовнях, ведення власного бізнесу та інших. Написання дипломних та курсових робіт з програмування, баз даних.

 

Звертайтесь за адресою email:kuzbyt@ukr.net

 

 

© (C) Sambir, I.Kuzbyt