Пошук по сайту  

   

Основне меню  

   

Пошук роботи!  

Вакансії C# developer

Работа в Украине

   

Реклама  

Скачуйте відеуроки для створення сайту за допомогою SMS Joomla 

реклама

 

 

   

Ми в Facebook  

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Как правильно варикоз лечить
   

Статистика  

Користувачі
4
Статті
194
Перегляди статей
1405694
   

Реклама в мережі  

   

Ми знаходимось тут  

   

Посібник Delphi  

ДОСТУПНИЙ ВИКЛАД,

ЦІКАВІ ПРИКЛАДИ, ВИХІДНІ КОДИ.

ЦІНА ДИСКА З МАТЕРІАЛАМИ - 500 грн. 

Якщо ваша карта обслуговується ПриватБанком тоді переведіть потрібну суму через Приват24 на карту    5168 7573 0556 9925 або натисніть на посилання "Перейти до оплати", щоб здійснити миттєвий платіж без комісії. Перейти до оплати!

 Звертайтесь за адресою еmail:kuzbyt@ukr.net

 
   

Посібник по C#  

 Вивчаємо сучасну мову  програмування C# 7.0

ПРОГРАМУЄМО в VISUAL STUDIO 2017

ЦІНА ДИСКА З МАТЕРІАЛАМИ - 1000 грн. 

Якщо ваша карта обслуговується ПриватБанком тоді переведіть потрібну суму через Приват24 на карту    5168 7573 0556 9925 або натисніть на посилання "Перейти до оплати", щоб здійснити миттєвий платіж без комісії. Перейти до оплати!

 Звертайтесь за адресою еmail:kuzbyt@ukr.net

Тут Подяка на підтримку сайту
 
   

Випадкове фото  

   

Наш відеоканал  

   

Відвідування сайту  

Яндекс.Метрика

 

   

Відеокурс по С++  

   

Рекомендуємо:  

 

   

Для організації елементів управління в пов'язані групи існують спеціальні елементи - контейнери. Наприклад, Panel, FlowLayoutPanel, SplitContainer, GroupBox. Ту ж форму також можна віднести до контейнерів. Використання контейнерів полегшує управління елементами, а також надає формі певний візуальний стиль.

Всі контейнери мають властивість Controls, яке містить всі елементи даного контейнера. Коли ми переносимо який-небудь елемент з панелі інструментів на контейнер, наприклад, кнопку, вона автоматично додається в дану колекцію даного контейнера. Або ми також можемо додати елемент керування динамічно за допомогою коду в цю ж колекцію.

Динамічне додавання елементів

Додамо на форму кнопку динамічно. Для цього додамо подія завантаження форми, в якому буде створюватися новий елемент управління.

Це можна зробити або за допомогою коду, або візуальним образом.

private void Form1_Load(object sender, EventArgs e)

{

 

}

За замовчуванням всі форми в Windows Forms є прямокутними. Однак ми можемо створювати і непрямокутні довільні форми. Для цього використовується властивість Region. В якості значення воно приймає об'єкт однойменного класу Region.

При створенні прямокутних форм, як правило, не використовуються кордону форми, так як кордони задаються цим об'єктом Region. Щоб прибрати кордони форми, треба привласнити у форми властивості FormBorderStyle значення None.

І ще один аспект, який треба враховувати, полягає в переміщенні, закриття, максимізації і мінімізації форм. Тобто в даному випадку, як у звичайній формі, ми не зможемо натиснути на хрестик, щоб закрити форму, не зможемо її перемістити на нове місце. Тому нам треба додатково визначати для цього програмну логіку.

 

Для взаємодії з користувачем в Windows Forms використовується механізм подій. Події в Windows Forms представляють стандартні події на C #, тільки що застосовуються до візуальним компонентам і підкоряються тим же правилам, що події в C #. Але створення обробників подій в Windows Forms все ж має деякі особливості.

Перш за все в WinForms є певний стандартний набір подій, який здебільшого є у всіх візуальних компонентів. Окремі елементи додають свої події, але принципи роботи з ними будуть схожі. Щоб подивитися всі події елемента, нам треба вибрати цей елемент в поле графічного дизайнера і перейти до вкладки подій на панелі форм. Наприклад, події форми:

 

Щоб додати ще одну форму в проект, натиснемо на ім'я проекту у вікні Solution Explorer (Оглядач рішень) правою кнопкою миші і виберемо Add (Додати) -> Windows Form ...

 

 

За допомогою спеціального вікна Properties (Властивості) праворуч Visual Studio надає нам зручний інтерфейс для управління властивостями елемента:

Зовнішній вигляд програми подається переважно через форми. Форми є основними будівельними блоками. Вони надають контейнер для різних елементів управління. А механізм подій дозволяє елементам форми відгукуватися на введення користувача, і, таким чином, взаємодіяти з користувачем.

При відкритті проекту в Visual Studio в графічному редакторі ми можемо побачити візуальну частину форми - ту частину, яку ми бачимо після запуску програми і куди ми переносимо елементи з панелі управління. Але насправді форма приховує потужний функціонал, що складається з методів, властивостей, подій та інше. Розглянемо основні властивості форм.

Якщо ми запустимо додаток, то нам відобразиться одна порожня форма. Однак навіть такий простий проект з порожньою формою має кілька компонентів:

 

Урок1.

Для створення графічних інтерфейсів за допомогою платформи .NET застосовуються різні технології - Window Forms, WPF, додатки для магазину Windows Store (для ОС Windows 8 / 8.1 / 10). Однак найбільш простий і зручною платформою досі залишається Window Forms або форми. Даний посібник має на меті дати розуміння принципів створення графічних інтерфейсів за допомогою технології WinForms і роботи основних елементів управління.

Створення графічного додатку

Для створення графічного проекту нам буде потрібно середовище розробки Visual Studio. Оскільки найбільш поширена версія Visual Studio 2017, то для цього посібника я буду використовувати безкоштовну версію даного середовища Visual Studio Community 2017 яку можна знайти на сторінці https://www.visualstudio.com/en-us/products/visual-studio-community- vs.aspx

Після установки середовища та всіх її компонентів, запустимо Visual Studio і створимо проект графічного додатку. Для цього в меню виберемо пункт File (Файл) і в підміню виберемо New -> Project (Створити -> Проект). Після цього перед нами відкриється діалогове вікно створення нового проекту:

Ви хочете почати працювати програмістом, витратили дуже багато часу на вивчення мови програмування та не відчуваєте впевненості в своїх знаннях? Якщо не знаєте, чи рухаєтесь у правильному напрямку, спробую вам допомогти. Для початку пройдемося «по верхах» та розкриємо суть основних етапів навчання та підготовки до співбесіди.

Чому я про це пишу? Бо успішно пройшов десятки співбесід, працював в Україні, США, Нідерландах та допоміг багатьом студентам влаштуватися на роботу програмістами. Якщо вам буде цікаво, можу поділитися досвідом роботи та життя за кордоном в наступних статтях.

 

Дуже мало людей стає професійними письменниками, але писати й читати повинен вміти кожен. Те ж саме можна сказати і про програмування.

Вже зараз з'являється все більше професій на стику програмування, математики, фізики, біоінженерії, економіки. Ми маємо підготувати наших дітей до майбутнього, в якому вони будуть жити.

Дітям подобається проводити багато часу з новими технологіями, але частіше за все ви можете застати їх за такими заняттями, як ігри, спілкування в чатах з друзями, пошук в інтернеті та іншим активним користуванням. При цьому вони зовсім не орієнтовані на свідоме використання цих технологій та самореалізацію з їх допомогою. Це схоже на те, якби вони вміли читати, але не вміли писати.

В українських школах програмування було обов'язковим в 90-х (воно, правда, мало нагадує сучасне програмування), але останнім часом його замінили на вивчення "як зареєструвати електонну пошту та відправити email". По суті, набір молодого клерка. До недавнього часу дітей в британських школах, як і українських дітей, вчили просто користуватися комп'ютером: заходити в інтернет, копіювати файли в DOS, редагувати документи в Word, Excel і таке інше. Під час реформи початкової освіти в Британії інформатику замінили програмуванням, яке є обов'язковим до вивчення. Уряд сподівається таким чином підготувати ґрунт для розвитку IT-бізнесу в країні, створення стартапів та інших високотехнологічних компаній.

Проста гра "Малюнок з секретом"


 Сьогодні розпочинаємо цикл уроків по розробці найпростіших ігор в середовищі Visual Studio, використовуючи мову програмування C#.  І на першому уроці створимо просту гру "Малюнок із секретом". Ця гра очевидно є найпростішою, яка тільки може бути. А розпочинаємо з неї для того, щоб більш детально ознайомитися із середовищем Visual Studio C# Express. Дане середовище є безплатним  і його можна закачати за адресою: https://www.visualstudio.com/

 

 

   

Поділіться з друзями

 
   

Сайт для перевірки своїх знань з програмування на сайті:http://www.quizful.net/test

Онлайн тести  для програмістів: https://proghub.ru/


 Розробка сайтів, інтернет-магазинів під ключ. Створення програмного забезпечення для обліку в магазинах,

гуртовнях, ведення власного бізнесу та інших. Написання дипломних та курсових робіт з програмування, баз даних.

 

Звертайтесь за адресою email:kuzbyt@ukr.net

 

 

© (C) Sambir, I.Kuzbyt